Przedłużanie włosów metodą tulejkową – na czym polega i gdzie je wykonać?

0
113
dziewczyna z przedłużonymi włosami
Jeśli chce się mieć pewność, że zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest bezpieczny, należy wykonać go jedynie w sprawdzonym, renomowanym salonie | fot.: materiał partnera

Zawsze marzyłaś o długich, gęstych, lśniących włosach? Możesz całkowicie odmienić swój wygląd oraz poczuć się bardziej kobieco już po jednym zabiegu. Ogromną popularnością cieszy się zagęszczanie i przedłużanie włosów metodą tulejkową. Wyjaśniamy na czym polega i gdzie warto je wykonać!

Przedłużanie włosów metodą tulejkową – na czym polega?

Przedłużanie włosów metodą tulejkową jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na doczepianiu dodatkowych pasm do prawdziwych włosów klientki. Dzięki temu już po jednej wizycie można zupełnie zmienić fryzurę. W zależności od wybranej ilości doczepów oraz ich długości da się uzyskać zachwycające efekty.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa stosunkowo niedługo, ponieważ można go skończyć podczas jednego spotkania. Wykonuje się go na zimno lub ciepło. Spoiwem doczepów z naturalnymi włosami są tulejki, czyli niewielkie, metalowe obrączki. Mają różne wielkości oraz odcienie, dzięki czemu są ledwo wyczuwalne pod palcami, a także trudno je zauważyć. Najczęściej wykorzystuje się klasyczne tulejki z sylikonowymi wkładami oraz modele termokurczliwe – zmniejszające swoją wielkość pod wpływem ciepła.

Zabieg przedłużania włosów metodą tulejkową cieszy się dużą popularnością, ponieważ jego efekty są jeszcze lepsze niż w przypadku ringów. Spoiwa są lekkie, bardzo dyskretne, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Wykazują odporność na rozmaite stylizacje, w tym nawet na farbowanie, dekoloryzację czy zabiegi termiczne. Na poprawki można przyjść dopiero po 3 miesiącach, gdy naturalne włosy odrosną.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów jest bezpieczne?

Wiele Pań zastanawia się, czy przedłużanie i zagęszczanie włosów jest bezpieczne. Krąży sporo mitów na temat szkodliwości tych zabiegów. W rzeczywistości nie ma się czego obawiać. Oczywiście najrozsądniej jest wykonywać je na zdrowych, silnych włosach, ale w porównaniu z innymi sposobami profesjonalne przedłużanie włosów metodą tulejkową jest rzeczywiście mało inwazyjne. Do założenia doczepów nie stosuje się wysokich temperatur ani żadnych agresywnych środków chemicznych.

Dobrze dobrane łączenia oraz pasemka o odpowiedniej wadze nie obciążają ani struktury, ani jego cebulek. Dzięki temu jak najbardziej można zdecydować się na przedłużanie włosów nawet jeśli naturalnie ma się dość cienkie, delikatne kosmyki. Co więcej, w każdej chwili na życzenie da się bez problemu szybko zdjąć doczepy za pomocą specjalnych cążek. Trzeba mieć jednak na względzie to, że łączenia są wykonane z miedzi – osoby mające na nią uczulenie powinny raczej zrezygnować z tej procedury i wybrać bezpieczniejszy sposób, np. doczepy na taśmy.

Jeśli chce się mieć pewność, że zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest bezpieczny, należy wykonać go jedynie w sprawdzonym, renomowanym salonie, takim jak np. salon https://rstylehair.pl/. Obsługa dobierze pasma nie tylko o idealnym odcieniu i długości, ale też wadze. Dobrze dopasowane doczepy nie powinny narażać włosów na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli do całej procedury zostaną wykorzystane najnowocześniejsze tulejki oraz narzędzia do ich nakładania, również można być spokojnym.

Gdzie wykonać przedłużanie włosów metodą tulejkową?

Właśnie zastanawiałaś się, gdzie wykonać przedłużanie włosów metodą tulejkową? Powinnaś wybrać salon, który posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia jedynie wykwalifikowane stylistki. Nie sugeruj się cenami – niski koszt rzadko idzie w parze z jakością. Jeśli zależy Ci na tym, by na długi czas zyskać piękny wygląd bez niszczenia swoich naturalnych włosów, udaj się do najlepszych specjalistów. Liczysz na naturalne, trwałe i oszałamiające efekty? Profesjonalne przedłużanie włosów metodą tulejkową w RStyle Hair jest wykonywane pod okiem wicemistrzyni Polski w tej dziedzinie. Sprawdź ofertę salonu oraz umów się na wizytę.

Przedłużanie włosów metodą tulejkową jest nowoczesnym, nieinwazyjnym i niezwykle skutecznym sposobem na piękną fryzurę. Jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie lub po prostu chcesz poprawić swój wygląd, koniecznie zdecyduj się na taki zabieg. Wybierz najlepszy salon, by olśniewać wszystkich taflą pięknych, długich, gęstych włosów!


Materiał partnera zewnętrznego