Cenisz sobie komfort? Poznaj niewidoczne nakładki ortodontyczne!

0
525
nakładki ortodontyczne
Decydując się na terapię za pomocą nakładek ortodontycznych, otrzymujemy ich zestaw, którego wielkość uzależniona jest od wykupionego pakiet | fot.: materiał partnera

Leczenie za pomocą niewidocznych nakładek ortodontycznych to nowoczesna odpowiedź na potrzeby pacjentów chcących uzyskać wymarzony uśmiech. Dzięki zaawansowanej technologii nigdy nie było to prostsze i bardziej komfortowe. Czy wiesz, jakie dokładnie zalety posiadają tego typu nakładki?

Dlaczego transparentne nakładki ortodontyczne to dobry wybór?

Niewidoczne nakładki ortodontyczne posiadają wiele zalet, którymi nie charakteryzują się tradycyjne aparaty. Co świadczy na ich korzyść w tym porównaniu?

Po pierwsze, zapewniają pacjentom większy komfort. Nakładki ortodontyczne zdjąć można w każdej chwili, więc ich użytkownik zachowuje pełną kontrolę. Dzięki temu nie musi obawiać się o spożywanie posiłków w niewygodzie, a także o utrudnienia w dbaniu o higienę jamy ustnej. Pacjent sam decyduje, kiedy chce mieć nakładki ortodontyczne na zębach – ważne jednak, aby zawsze nosił je przez min. 22h na dobę, w celu uzyskania prawidłowych efektów. 

Po drugie, wykonanie z transparentnych materiałów oznacza wysoki poziom dyskrecji. Tradycyjny aparat jest od razu widoczny podczas użytkowania. Nie musi to odpowiadać wszystkim osobom, które chciałyby rozpocząć leczenie. Na szczęście inaczej sprawa wygląda w przypadku przezroczystych nakładek ortodontycznych – są one praktycznie niewidoczne z dalszej odległości! Oznacza to, że zachowany zostaje efekt naturalnego uśmiechu. Rozwiązanie tego typu proponuje polska firma Hello Smile, której ofertę znaleźć można na stronie hellosmile.pl

Przezroczyste nakładki korekcyjne a kwestie praktyczne

Jak wygląda leczenie za pomocą nakładek ortodontycznych w praktyce, tj. co możemy powiedzieć na temat ich ceny i sposobu użycia?

Terapia je wykorzystująca może być tańsza niż w przypadku aparatu ortodontycznego. Firma Hello Smile oferuje również rozłożenie opłat na raty 0%.

Czym spowodowana jest ta atrakcyjna cena? Otóż Hello Smile umożliwia pacjentom własnoręczne dokumentowanie postępów leczenia. Wystarczy, że będą regularnie wykonywać w domu zdjęcia łuków zębowych, które następnie wyślą do specjalisty. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jako że nie ma potrzeby płacenia za wizytę w gabinecie oraz nie trzeba dojeżdżać na miejsce.

Decydując się na terapię za pomocą nakładek ortodontycznych, otrzymujemy ich zestaw, którego wielkość uzależniona jest od wykupionego pakietu. Znajdują się w nim nakładki umożliwiające etapowe wyeliminowanie niedoskonałości. Każda z nich zaprojektowana jest w taki sposób, aby stopniowo zmieniać położenie zębów. Wszystkie te czynniki sprawiają, że ten rodzaj leczenia jest bardzo przejrzysty i skuteczny.

Jeśli interesuje Cię korzystna pod względem finansowym i skuteczna droga do posiadania pięknych zębów, to zainteresuj się niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Być może tylko kilka kroków dzieli Cię od pięknego uśmiechu!

Materiał partnera