Depilacja woskiem – jak często musisz z niej korzystać?

0
1100
mężczyzna z wydepilowaną klatką piersiową
Depilacja woskiem mężczyzn jest skuteczną metodą, która pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia na okres nawet kilku tygodni | fot.: materiał partnera

Depilacja woskiem to jedna z najpopularniejszych metod walki z niechcianym owłosieniem, która jest coraz częściej wybierana przez klientki, które chcą zadbać o swoją skórę i sprawić, aby zawsze była perfekcyjnie gładka.

Na rynku jest wiele salonów kosmetycznych, które zajmują się tą formą depilacji, jednak w tak delikatnej kwestii warto zaufać specjalistom i wybrać najlepszy salon na rynku – Time for Wax. Jest to pierwsza w Polsce sieć salonów depilacji, która specjalizuje się właśnie w depilacji woskiem. To miejsce zostało założone przez Izabelę Makosz, a pierwszy salon powstał w Warszawie. Aktualnie, na terenie całej Polski, prężnie działa prawie 30 salonów Time for Wax, które oferują swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Z zabiegów depilacji woskiem możesz skorzystać w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie oraz w Katowicach.

Jak długo trwa depilacja woskiem? Warszawa i okolice!

W salonach Time for Wax depilacja woskiem mężczyzn jest skuteczną metodą, która pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia na okres nawet kilku tygodni. Przed zabiegiem nie trzeba specjalnie się przygotowywać, gdyż wystarczy oczyszczona, nawilżona skóra i wszystko z pewnością się uda! Jak długo trwa zabieg depilacji woskiem? Jest to kwestia indywidualna, uzależniona całkowicie od konkretnego klienta. Najczęściej jednak na wydepilowanie np. nóg oraz okolicy bikini, trzeba poświęcić około 30 minut. To bardzo mało, biorąc pod uwagę fakt, że idealnie gładką skórą będziemy mogły cieszyć się przez dłuższy okres czasu. To jednak nie wszystkie zalety depilacji woskiem. Regularne korzystanie z zabiegów przez cały rok – nie tylko latem, sprawia, że włoski zaczynają odrastać jaśniejsze, cieńsze i znacznie mniej widoczne. Wynika to z faktu, że podczas depilacji woskiem, każdy włos jest usuwany ze skóry wraz z cebulką. W ten sposób dochodzi do uszkodzenia macierzy włosów, które są odpowiedzialne m.in. za ich prawidłowy wzrost. Jeżeli macierze będziemy osłabiać i uszkadzać regularnie, to z czasem nasze odrastające włoski, przestaną być dla nas czymś kłopotliwym. Tak, jak wspominaliśmy, to, jak długo potrwa sam zabieg, jest całkowicie uzależnione od indywidualnych cech każdej klientki. Jeżeli ma ona bardzo niski próg bólu, to wtedy depilacja może potrwać nieco dłużej. Jeżeli zależy nam na szybkim zabiegu, to możemy skorzystać z autorskiego wosku Time for Wax, czyli Magic Wax, który nie przykleja się do samej skóry, tylko regularnie pokrywa włoski, dzięki czemu depilacja staje się dużo mniej bolesna. Wiele klientek twierdzi, że przestała je boleć całkowicie.

Depilacja woskiem brwi w salonach Time for Wax!

W salonach Time for Wax może również wydepilować brwi oraz inne części twarzy i ciała – brodę, policzki, wąsik, a nawet nos. Zabieg depilacji twarzy trwa dosłownie kilka minut, a efekty z pewnością Cię zachwycą! Sieć salonów Time for Wax to profesjonalne podejście, wykwalifikowane specjalistki oraz produkty najwyższej jakości, które sprawią, że z pewnością wyjdziesz z gabinetu zadowolona!


Materiał partnera zewnętrznego