Ekspresowo piękniejsza!

0
1311
Kiedy czujesz, ze twoja skóra potrzebuje silniejszej pielęgnacji, wybierz się do gabinetu na zabieg z serii „bankietowych” | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Napięty grafik to codzienność większości z nas. Czasem powrót do mieszkania po intensywnym dniu sprawia, że jedyna pielęgnacja, na którą mamy siłę, to szybki demakijaż i aplikacja kremu. Tymczasem, jest sposób, aby w ekspresowym tempie dodać skórze blasku i witalności. Jaki? Systematyczna i dokładna domowa pielęgnacja oraz nowy zabieg AquaPure z Kliniki La Perla!

Bądź zorganizowana w pielęgnacji

Dobra organizacja porannej i wieczornej rutyny pielęgnacyjnej to klucz do pięknej skóry! Musisz zmobilizować się do poświęcania kilkunastu minut dziennie na dokładne oczyszczanie skóry i aplikację kremu. Od razu po przyjściu do mieszkania zabierz się za demakijaż, nałóż biocellulozową maskę w płachcie z zawartością substancji czynnych (np. Lifting & Contouring marki Beauty Box by Klinika La Perla) i absolutnie nie zasypiaj w makijażu. Niech wieczorna pielęgnacja wejdzie ci w nawyk!

Piękna cera na już!

Kiedy czujesz, ze twoja skóra potrzebuje silniejszej pielęgnacji, wybierz się do gabinetu na zabieg z serii „bankietowych”. Co to oznacza? Krótko mówiąc: ekspresowo piękniejszą cerę! Tego typu zabiegi są nieinwazyjne, niepowodujące podrażnień, z natychmiastowymi efektami i niewymagające okresu rekonwalescencji, dlatego nie tylko sprawdzą się przed wielkim wyjściem, ale także zachwycą miłośników naturalnego looku. Doskonałym nieinwazyjnym zabiegiem będzie AquaPure

Pacjentka bezpośrednio po zabiegu obserwuje nie tylko efekt ładnej, oczyszczonej, odświeżonej skóry, ale również efekt odmłodzenia i napięcia – mówi Estera Wojtczuk, główny kosmetolog Kliniki La Perla. Jest to także idealna propozycja dla osób, których grafiki wybiegają daleko poza dobę, a efekt, który otrzymujemy w ciągu 30-60 minut sprawia, że znów wyglądamy na wypoczętych. – Nawet z punktu widzenia męskiej części naszych pacjentów jest to zabieg optymalnie szybki, przyjemny i skuteczny. Panowie bardzo lubią tego typu pielęgnację – kontynuuje ekspert.

Wniosek? Ratunku na urodowe problemy szukaj u profesjonalistów!

Inteligentny system pielęgnacji twarzy

AquaPure, czyli hydropeeling próżniowy połączony z aplikacją odżywczych koktajli natychmiastowo przygotuje cerę na ważne wyjście, głęboko oczyści i nawilży skórę, a wykonany w kilku seriach wspomoże leczenie przewlekłego trądziku i innych chorobowych zmian skórnych.

AquaPure wyróżnia przede wszystkim kompleksowość. Podczas jednego spotkania wykonujemy zabieg hydradermabrazji, czyli oczyszczenia i delikatnego złuszczenia skóry oraz zabieg anti-aging – tłumaczy ekspert.

Hydropeeling próżniowy w bardzo delikatny sposób usuwa martwy naskórek i inne zanieczyszczenia twarzy, dodatkowo podanie substancji aktywnych dobranych do konkretnego problemu skóry natychmiastowo ją zregeneruje, nawilży, wygładzi i rozświetli cerę. AquaPure sprawdzi się u osób, które zmagają się z rozszerzonymi porami, brakiem elastyczności skóry, powierzchniową pigmentacją czy zmianami potrądzikowymi. Zabieg sprawia, że skóra staje się napięta, a twarz delikatnie wyszczuplona. Schładzanie i ogrzewanie przyspiesza regenerację oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Nawet jedna wizyta pozwala na uzyskanie efektu porównywalnego do minimum trzech różnych zabiegów hydradermabrazji, kwasów oraz zabiegu odmładzającego. Jest to propozycja dla pacjentów ceniących sobie czas. Zabieg ten jest wskazany dla wszystkich typów skóry i możemy go dostosować do każdej grupy wiekowej – mówi Estera Wojtczuk.

www.klinikalaperla.pl


Materiał partnera zewnętrznego