Depilacja laserowa – dlaczego pokochały ją kobiety na całym świecie?

0
2155
Wydepilowana kobieta - joga na plaży
Depilacja laserowa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem kobiet. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Depilacja laserowa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem kobiet. Panie doceniają nie tylko wyjątkową skuteczność takiego sposobu usuwania zbędnego owłosienia, ale również jego niezwykłą trwałość. Cała seria zabiegów pomaga pozbyć się problemu niechcianych włosków raz na zawsze. Właśnie dlatego, tę metodę depilacji tak bardzo pokochały kobiety na całym świecie. Sprawdź dlaczego i już teraz dołącz do grona wielbicielek depilacji laserowej!

Laser – najskuteczniejsze urządzenie likwidujące owłosienie

Usuwanie niechcianych włosków przy pomocy lasera zaczęło cieszyć się szczególną popularnością około dziesięciu lat temu. Od tamtego czasu, taka metoda pozbywania się zbędnego owłosienia, zaczęła coraz częściej wypierać inne sposoby depilacji. Po pierwsze, jest dużo szybsza i pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu. Po drugie, depilacja laserowa umożliwia bezbolesną likwidację włosków, praktycznie ze wszystkich części ciała. Co jednak najważniejsze – jest niezwykle skuteczna.

Zabieg przy użyciu lasera polega przede wszystkim na wyprodukowaniu przez urządzenie odpowiedniej wiązki światła, które dociera do najciemniejszych punktów na skórze, czyli niechcianego przez nas owłosienia. Takie promieniowanie likwiduje nie tylko same włoski, ale również niszczy ich cebulki, co zapobiega ponownemu ich odrastaniu. Aby jednak depilacja laserowa przyniosła oczekiwane efekty, należy pamiętać o tym, aby przeprowadzić całą serię zabiegów. Tylko wtedy możemy liczyć na to, że włoski z wybranych przez nas części ciała znikną na stałe.

Bezbolesna metoda depilacji

Miłośniczki depilacji laserowej, doceniają przede wszystkim niezwykły komfort zabiegu. Dla większości kobiet, usuwanie włosków przy pomocy lasera jest całkowicie bezbolesne. To miła odmiana, szczególnie dla osób, które mają doświadczenie z nieprzyjemną oraz sprawiającą ból depilacją woskiem. Oczywiście odczucia podczas zabiegu w dużej mierze zależne są od indywidualnych predyspozycji klientek. Niektórym kobietom w trakcie wykonywania zabiegu depilacji laserowej towarzyszy lekkie pieczenie, szczypanie lub swędzenie. W takim wypadku można poprosić personal danego salonu kosmetycznego o polecenie odpowiednich kremów lub maści, które pomogą złagodzić lub całkowicie zniwelować występujące nieprzyjemne odczucia.

Bardziej wrażliwe panie powinny również wstrzymać się z przeprowadzeniem zabiegu podczas menstruacji. Skóra w tym czasie staje się bardziej wrażliwa i podatniejsza na wszelkiego rodzaju bodźce zewnętrzne, dlatego depilacja laserem może w te dni okazać się bardziej bolesna, niż gdyby wykonywana była w innym terminie.

Gładsza i piękniejsza skóra od zaraz

Depilacja laserowa nie tylko pomaga uzyskać wyjątkowo gładką skórę, ale również ma znaczący wpływ na jej estetyczne walory. Jeśli do tej pory, borykałaś się z problemem irytująco wrastających włosków, ciągle krwawiących zacięć lub zaczerwienionego i podrażnionego ciała, to dzięki przeprowadzeniu zabiegu za pomocą lasera, możesz raz na zawsze pozbyć się tych kłopotów. Włoski, które zostały usunięte maszynką jednorazową lub depilatorem, często odrastają dużo grubsze i ciemniejsze. Po depilacji laserowej możesz jednak cieszyć się gładką i piękną skórą bez przykrych konsekwencji.

Dołącz już teraz do grona wielbicielek depilacji laserowej! Salony Depilacja.pl zapraszają

W dostępnych w całej Polsce salonach Depilacja.pl możesz wykonać całkowicie profesjonalny zabieg depilacji laserowej. Wyszkolony personel odpowiednio zadba o Twój komfort podczas przeprowadzanego zabiegu, a także pomoże dobrać najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne, które pomogą Ci zachować piękny wygląd ciała na długie miesiące. Ceny laserowego usuwania włosów zależne są głównie od tego, z których partii ciała chcesz zlikwidować niechciane owłosienie. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziesz w cenniku depilacji laserowej.


Materiał partnera zewnętrznego