Gabinet kosmetyczny we własnym domu – jak wybrać lampy do hybryd?

0
696
lampa do manicure hybrydowego
Kupując lampy do hybryd warto też zwrócić uwagę na poziom ich skomplikowania | fot.: stock.adobe.com

W dzisiejszych czasach każda kobieta może posiadać gabinet kosmetyczny we własnym domu. Wykonywanie trwałego manicure hybrydowego nie jest zarezerwowane jedynie dla gabinetów kosmetycznych. Należy jednak wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, w tym we właściwe lampy do hybryd. Jak wybrać najlepszy model? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Piękny manicure hybrydowy tylko z właściwą lampą

Lampy do hybryd, takie jak np.https://mylaq.pl/lampy-led-do-paznokci/  są kluczowe w wykonaniu efektownego manicure hybrydowego. To nie ulega wątpliwości. Wykonując go samodzielnie należy zatem kupić solidny i niezawodny sprzęt. Przy jego wyborze nie należy kierować się wyłącznie ceną. Warto przejrzeć opinie na temat danego produktu w Internecie i sprawdzić, co mówią o nim profesjonalistki. Ponadto należy stawiać na znanych i cenionych na rynku producentów. Oni są bowiem gwarancją solidności i niezawodności. Polecamy w szczególności produkty marki MYLAQ. To przy tym nie tylko producent wysokiej jakości lamp do hybryd, ale również innych akcesoriów do manicure. W jego ofercie znajdziesz chociażby różnorodne lakiery hybrydowe, w tym lakiery wegańskie, a także topy i bazy, zdobienia, płyny i inny preparaty.

Wygodne i praktyczne lampy do hybrydowe

Warto również stawiać na urządzenia, które są wygodne w użytkowaniu. Polecamy lampy do hybryd, które są niewielkie, kompaktowe i które można nawet zabrać do torebki, by wykonać swój manicure w innym miejscu, niż w domu. Urządzenia niewielkich rozmiarów nie zabierają też wiele miejsca, dzięki czemu idealnie wpasują się w przestrzeń łazienkowej szafki. W ten sposób można mieć je zawsze pod ręką. Kupując lampy do hybryd warto też zwrócić uwagę na poziom ich skomplikowania. Czasami producenci takich urządzeń przesadzają, wrzucając w nie milion przycisków i wariantów. Prawdą natomiast jest, że wykonanie efektownego manicure hybrydowego nie wymaga bardzo skomplikowanego urządzenia. Lampa do hybryd musi być zatem prosta w obsłudze oraz skonstruowana w taki sposób, by nadawała się do utwardzania manicure oraz pedicure.

Ważne funkcje lamp hybrydowych

Chcąc kupić dobrą lampę do hybryd należy zwrócić uwagę na trzy zasadnicze funkcje. Po pierwsze urządzenie to powinno oferować kilka trybów czasu pracy. Najlepiej by było  to 30, 60 oraz 90 sekund. To wystarczający czas do utwardzenia stylizacji – zarówno tej prostej, jak i nieco bardziej skomplikowanej. Po drugie ważnym elementem jest sensor ruchu. Samodzielne włączanie lampy po pomalowaniu każdego paznokcia zdecydowanie nie jest wygodne. Właśnie dlatego wszystkie lampy do hybryd powinny zostać wyposażone w sensor ruchu, który uruchamia naświetlanie zaraz po włożeniu dłoni do lampy LED. Po trzecie warto postawić na urządzenie, które posiada wbudowany, cyfrowy wyświetlacz. On bowiem „czuwa” nad czasem utwardzania i na bieżąco informuje o kolejnych, upływających sekundach. Dodatkowo polecamy lampy do hybryd wykonane przy zastosowaniu technologii LED i niewymagające nieustannej wymiany świetlówek.

Materiał partnera