Idealna dieta dla Twojej skóry!

0
1005
Twarz, ręce i ciało muszą otrzymywać odpowiednie składniki odżywcze, zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym, aby zachować zdrowie oraz świetlisty, jednolity i nieskazitelny wygląd | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Jak wiele uwagi poświęcamy codziennie temu, co jemy? Powszechnie wiadomo, że fundamentem zdrowia jest zrównoważona i zdrowa dieta, która dodaje sił, poprawia odporność i przedłuża nasze życie. Podobnie jak nasze „wnętrze”, również i nasza „zewnętrzna strona”, a więc nasza skóra, wymaga odpowiedniego odżywienia. Twarz, ręce i ciało muszą otrzymywać odpowiednie składniki odżywcze, zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym, aby zachować zdrowie oraz świetlisty, jednolity i nieskazitelny wygląd.

Podczas „odżywiania” skóry istotne jest wybieranie produktów najwyższej jakości, wykonanych z doskonale zrównoważonych, starannie wyselekcjonowanych składników przetwarzanych przy użyciu technologii, które nie wpływają negatywnie na przyrodę.

Linia OWAY Beauty to kolekcja najlepszych, specjalnie dobranych składników, z których możesz tworzyć odżywcze i skuteczne receptury upiększające, zapewniające Twojej skórze idealną „dietę”.

Świeżość

Marka OWAY wybiera składniki produkowane na miejscu oraz surowce, które gwarantują maksymalne stężenie skutecznych składników aktywnych. Z receptur kosmetyków wyeliminowała wszystko to, co zbędne, agresywne bądź możliwe do zastąpienia składnikami naturalnego pochodzenia.

Kosmetyki nie zawierają: SLS & SLES, PARABENÓW, SILIKONÓW, WAZELINY, PEG, PPG & BG, EDTA, SZTUCZNYCH SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, FTALANÓW, GMO.

Czystość

Aby jak najlepiej zachować czystość i świeżość naturalnych preparatów, OW Beauty używa wyłącznie przezroczystego szkła i aluminium, które są w 100% czyste i nadają się do ponownego wykorzystywania bez ograniczeń. To ważny wybór i oznaka troski o naszą planetę.

Skuteczność

Receptury tworzone według zasad zielonej chemii – „czystej” zielonej chemii – która, pozwala oferować niezwykle wydajne, naturalne produkty. Połączenie natury i nauki sprawia, że produkty OW Beauty są wyjątkowe – to gwarancja łagodnych receptur, które jednocześnie poprawiają jakość skóry, zabieg po zabiegu.

Bezpieczeństwo

OW Beauty poddaje każdą partię produktów specjalnemu badaniu pozwalającemu na wykrycie nawet śladowych ilości niklu, które mogą powodować alergie. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów o skórze reaktywnej i wrażliwej oraz ze skłonnością do alergii.

Certyfikat Natrue

Certyfikowany produkt to gwarancja bezpieczeństwa i jakości dla konsumentów. Linia OWAY beauty otrzymała certyfikat dla kosmetyków naturalnych, nadawany przez jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych międzynarodowych organów certyfikujących: Natrue. OW Beauty wybiera przejrzystość i informuje o pochodzeniu każdego składnika.

Biodynamika

Produkty OWAY beauty zawierają składniki pochodzące z gospodarstw biodynamicznych. Rolnictwo biodynamiczne to czystsza metoda uprawy ziemi: bez pestycydów, herbicydów, środków owadobójczych i sztucznych nawozów stosowanych w rolnictwie konwencjonalnym. Metoda ta szanuje rośliny i środowisko. Wyłącznie najlepsze i doskonale zbilansowane przepisy, będące rezultatem umiejętnego łączenia i przetwarzania najwyższej jakości składników naturalnych zapewnią zrównoważoną „dietę” Twojej skórze. Marka OWAY stworzyła produkty, które są łagodne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i jednocześnie skuteczne w swym ukierunkowanym działaniu.

Produkty OWAY beauty możesz znaleźć:
ekodemi.pl

@oway_beauty_polska
#myoway


Materiał partnera zewnętrznego