Jak troszczyć się o włosy, aby było piękne i zdrowe?

0
1581
kobieta spryskująca włosy sprayem
Hair Medic to linia kosmetyków do pielęgnacji włosów, na którą składają się serum, szampon i odżywka. Każdy z preparatów pełni odmienną funkcję i stanowi element skoncentrowanej, kilkutygodniowej terapii | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Troska o wygląd włosów powinna zacząć się od wyboru odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Właściwe preparaty muszą odpowiadać na konkretne potrzeby, a jeśli Twoim problemem są słabe, wypadające kosmyki oraz wrażliwa skóra głowy, musisz wybierać szczególnie uważnie. Jedną z propozycji są środki na bazie ziół, które zawierają ekstrakty roślinne. Zobacz, co jeszcze oferują wyroby marki Hair Medic.

Hair Medic to linia kosmetyków do pielęgnacji włosów, na którą składają się serum, szampon i odżywka. Każdy z preparatów pełni odmienną funkcję i stanowi element skoncentrowanej, kilkutygodniowej terapii. Jej efektem jest zahamowanie procesu łuszczenia się skóry głowy, stymulacja wzrostu włosów, poprawa ich kondycji oraz przywrócenie zdrowego blasku. Rewolucją w przypadku preparatów jest fakt, że składniki do ich produkcji są pozyskiwane metodą ekstrakcji na zimno. Nanotechnologia pozwala zachować wszystkie właściwości substancji aktywnych, aby można było maksymalnie korzystać z ich bogactwa.

Linia kosmetyków Hair Medic

W pogoni za pięknymi włosami, na pewno wypróbowałaś już dziesiątki preparatów drogeryjnych i aptecznych. Warta przetestowania jest linia kosmetyków Hair Medic, na którą składa się:

 • szampon,
 • serum,
 • tonik.

Na tle innych produktów wyróżnia je przede wszystkim bardzo starannie skomponowany skład. Nie znajdziesz w nich chemicznych ulepszaczy czy dodatków, mających za zadanie poprawić zapach i sprawić, że formuła będzie się bardziej pienić. Producent stawia nacisk na składniki naturalne, przede wszystkim zioła. To właśnie kompozycji ekstraktów z liści z drzewa herbacianego, igieł sosny gęstokwiatowej, żywotnika wschodniego czy kory morwy białej zawdzięczamy przyjemny aromat oraz bardzo skuteczne działanie.

Jaka jest rola preparatów Hair Medic? Przede wszystkim spowalniają proces wypadania włosów, a jednocześnie przyspieszają wzrastanie nowych. To skuteczna broń w walce z zakolami czy łysieniem plackowatym, które dotyka wiele osób w Polsce — zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Ponadto kosmetyki Hair Medic skutecznie radzą sobie też z innymi problemami:

 • łupieżem,
 • słabymi i cienkimi kosmykami,
 • nadmiernym wydzielaniem sebum,
 • osłabionymi korzeniami,
 • brakiem objętości.

Jak to możliwe, że działają tak skutecznie na wielu płaszczyznach? To zasługa starannie skomponowanego składu. Poszczególne składniki oddziałują na konkretne obszary włosów. Przykładowo:

 • ekstrakt z wodorostów aktywizuje mikrokrążenia,
 • ekstrakt z piołunu działa przeciwpasożytniczo,
 • wyciąg z korzenia perełkowca wąskolistnego odpowiada za regenerację i eliminowanie bakterii.

Dlaczego warto stosować preparaty Hair Medic?

Preparaty z serii Hair Medic nie należą do najtańszych. To zdecydowanie górna półka cenowa, dlatego niektórzy zastanawiają się, czy warto kupić serum lub tonik, płacąc za nie kilkaset złotych? Okazuje się, że preparaty są bardzo wydajne, ponieważ mają pojemność wystarczającą na 6 tygodni stosowania — tyle trwa kompleksowa kuracja. Jeśli chcesz sprawdzić działanie kosmetyków, możesz wybrać tańszy szampon. Pamiętaj jednak, że dopiero stosowanie dwóch produktów uzupełniająco pozwala odnotować najlepsze rezultaty.

Co to oznacza? Wyniki są naprawdę imponujące. 93% użytkowników deklaruje, że po 3 tygodniach wyraźnie zmniejszyło się wypadanie włosów i widoczny stał się wzrost nowych. Najbardziej imponujące jest jednak to, iż 100% badanych potwierdziło, że po 4 tygodniach używania preparatów Hair Medic poprawił się wygląd włosów i kondycja skóry głowy.


Materiał partnera zewnętrznego