Nadeszła jesień – pomyśl o rzęsach!

0
1455
Kobieta leży na trawie i jesiennych liściach
Rzęsy są podczas tej pory roku bardzo wrażliwe i narażone na niebezpieczeństwa. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jakby się głębiej zastanowić – to niemalże każda z pór roku niesie jakieś zagrożenia dla naszych rzęs. Latem są narażone na wysuszenie i oddziaływanie promieni słonecznych, zimą – na mróz oraz bardzo niskie temperatury. Jednak warto przyjrzeć się bliżej również jesiennej aurze, która przynosi nam gwałtowne zmiany pogody, a co za tym idzie – staje się niebezpieczna dla naszych włosów, skóry, paznokci oraz… rzęs!

Silny wiatr, ochłodzenie, deszcze i pojawiające się bakterie to domena jesieni. Mimo że w Polsce obserwujemy piękne złote liście oraz nierzadko również niezwykłe zachody słońca, to musimy myśleć racjonalnie i pamiętać, że nasze rzęsy są podczas tej pory roku bardzo wrażliwe i narażone na niebezpieczeństwa. Grozi im wysuszenie, łamanie, utrata blasku i sprężystości. Można sobie jednak z tym poradzić.

Wystarczy pamiętać o odpowiednim i przemyślanym odżywianiu naszych rzęs. Należy robić to jednak z głową i nie ufać zbytnio przereklamowanym, tanim odżywkom z supermarketu czy drogerii. Lepiej postawić na coś skutecznego, sygnowanego dobrą marką i przede wszystkim naturalnego, pozbawionego sztucznych składników chemicznych.

Dziś przedstawimy Wam dwie zaufane odżywki, dzięki którym Wasze rzęsy będą silne, lśniące i nawilżone i nie dadzą się jesieni!

Serum ozonowane z czterech naturalnych olejków

Jeśli myślisz o kompleksowej pielęgnacji rzęs podczas jesieni, to koniecznie musisz zaopatrzyć się w specjalne serum ozonowane z czterech olejków, dzięki któremu zadbasz o różne elementy swoich rzęs.

Ozonowane serum do rzęs

Ozonowane serum do rzęs. Źródło: amazinglashes.com/serum-do-rzes

W skład tej odżywki wchodzą: olejek rycynowy, abisyński, z drzewa herbacianego oraz z nasion baobabu. Najlepiej używać go na dzień – na brwi oraz rzęsy. Świetnie sprawdzi się również jako dobra baza pod makijaż, która uchroni nas przed działaniem kosmetyków.

Rzęsy poddane 30-dniowej kuracji odżywiającej przy użyciu serum z czterech olejków staną się sprężyste, pełne witamin, lśniące, mocne, grubsze i dłuższe niż do tej pory. Podejmij wyzwanie i kup tę perfekcyjną odżywkę!

3D Filler – Lami Lashes by Irina Ronite

A może marzysz o czymś naprawdę ekstra dla swoich rzęs? Już teraz możesz mieć na swojej półce z kosmetykami oryginalną odżywkę 3D Filler pochodzącą wprost z kolekcji Iriny Ronite. Odżywka ta ma działanie iście podwójne – nie tylko zapewnia dobrą pielęgnację naszych rzęs, ale również sprawia, że prezentują się one lepiej (podnosi je i zwiększa ich objętość).

Odżywka ta posiada bardzo dobry, organiczny skład, w którym na próżno doszukiwać się szkodliwej chemii. Pozwala na szybką i dogłębną regenerację zniszczonych rzęs oraz pozbycie się szkodliwych związków (na przykład pochodzących z kosmetyków, naszych poprzednich odżywek czy też z powietrza).

Nie bez powodu odżywka ta nazywa się 3D Filler. Gwarantuje ona maksymalne podniesienie rzęsy i zwiększenie ich objętości. Można ją stosować również na brwi!


Materiał partnera zewnętrznego