Odzyskaj seksowne spojrzenie

0
1678
Przed korektą powiek
Korekta powiek powoduje, że rysy twarzy łagodnieją, wyglądamy młodziej i zdrowiej. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Korekta powiek powoduje, że rysy twarzy łagodnieją, wyglądamy młodziej i zdrowiej! Potrzebujemy jej, bo wiotczejące powieki mogą dotyczyć osób w każdym wieku. Oczy są otoczone mięśniami, które w okresach stresu, napięcia i upływu czasu – opadają.

Korekta powiek – korekta wzroku

Oczy są zwierciadłem duszy i nie możemy ich zmusić do innych, niż nasz aktualny stan emocjonalny, reakcji. Wiadomo też, że najlepszy kontakt z rozmówcą nawiązujemy patrząc mu w oczy… czasem jednak unikamy kontaktu wzrokowego, bo przez opadające powieki czujemy się starzej niż w rzeczywistości i tracimy pewność siebie. Osoby, które zdecydowały się na korektę powiek mówią, że brakowało im energii i humoru patrząc w lustro, bo widziały, że ich oczy nie mają blasku, nie błyszczą i nie są w pełni otwarte. A właśnie korekta powiek gwarantuje, że twarz odzyskuje seksapil i młodzieńczy wygląd.

Opadające powieki to nie tylko problem estetyczny. Czasem utrudniają one nawet zdolność widzenia. Obwisła skóra powiek zakłóca normalne funkcjonowanie – powoduje, że praca przy komputerze czy prowadzenie samochodu zaczynają być niebezpieczne i niemożliwe. Nie dziwi więc, że korekta powiek, czyli blepharoplastyka jest jedynym z najczęstszych zabiegów wykonywanych w klinice Horizon Medical Centre ( posiada Certyfikat Ministerstwa Zdrowia ).

Zabieg korekty powiek polega na korekcji opadającej powieki, usunięciu nadmiaru skóry oraz worków pod oczami. Lekarz planuje cięcia tak, aby po operacji blizna układała się w załamaniu powieki, które powstaje przy otwieraniu oczu. Dzięki temu jest praktycznie niewidoczna.

Po operacji oczy mogą być nadwrażliwe i łzawić. Dlatego zaleca się noszenie okularów przeciwsłonecznych. Szwy usuwane są zwykle po upływie 5 dni, a po 10 dniach można już wrócić do normalnego funkcjonowania. Zabieg jest trwały i w większości przypadków nie trzeba go powtarzać.

Efekt korekty powiek jest niesamowity. Rysy twarzy łagodnieją, a twarz wygląda młodziej nawet o dziesięć lat. Po prostu oblicze się zmienia. Ta niewielka ingerencja chirurga powoduje, że znów mamy oczy szeroko otwarte i odzyskujemy seksowne spojrzenie, które przyciąga płeć przeciwną. Wystarczy chwila – zabieg trwa ok. 90 minut, by znów mieć ładny kształt oka, który decyduje o harmonijnym wyglądzie całej twarzy. Dzięki korekcie powiek odzyskujemy radość z życia i znów chętnie zerkamy w lusterko patrząc na swoje odbicie.

Konsultacja merytoryczna:
Horizon Medical Center
Domaniewska 39A, Warszawa
(Horizon Plaza)
kom.: +48 509 461 432


Materiał partnera zewnętrznego