Ten sprzęt to obecnie absolutny must have dobrego salonu kosmetycznego i skuteczny sposób na piękną skórę

0
1621
Roześmiana blondynka
Działanie na skórę ciepłą parą wodną i ozonem doskonale rozmiękcza jej warstwę rogową, otwiera zatkane pory, rozluźnia skórę i tym samym kompleksowo przygotowuje do kolejnych zabiegów | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Salonowy niezbędnik to w przypadku profesjonalnego gabinetu kosmetycznego kilka nowoczesnych urządzeń, które zapewniają zarówno znakomite efekty przeprowadzanych zabiegów, jak i komfort pracy personelu gabinetu. Jak się jednak okazuje, wśród nowoczesnego sprzętu kosmetycznego jest i taki, który z powodzeniem zastępuje kilka różnych urządzeń, a do tego potrafi zdziałać prawdziwe, kosmetyczne cuda. Nowoczesny, naprawdę dobry salon piękności dzisiaj po prostu nie istnieje bez wapozonu. Wyposażasz swój gabinet kosmetyczny? Koniecznie sięgnij po wapozon.

Wapozon, czyli nieco Wellness&SPA w Twoim gabinecie kosmetycznym

Wbrew pozorom wapozon – stosunkowo nieskomplikowane urządzenie kosmetyczne – ma wiele wspólnego z luksusowymi zabiegami przeprowadzanymi w ośrodkach SPA. Otóż, jak z pewnością wiesz, skrót SPA wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza dokładnie Sanus Per Aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie. Z kolei działanie wapozonu opiera się na wykorzystaniu ciepłej pary wodnej, która to oddziałując na skórę wywiera na nią wyjątkowo dobroczynny wpływ. Najnowocześniejsze wapozony, poza parą wodną, wykorzystują również działający antybakteryjnie ozon, często dostarczając także możliwości równoległego przeprowadzenia seansu aromaterapii.

Wybierając wapozon sięgnij po markowy, sprawdzony sprzęt, który zagwarantuje Ci najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów i w pełni satysfakcjonujące ich rezultaty. Zaopatrując się w tym zakresie np. na https://activeshop.com.pl/urzadzenia-kosmetyczne/wapozony.html zyskujesz nie tylko niezawodny sprzęt, ale i budujesz markę swojego salonu. To bowiem m.in. na podstawie wyposażenia salonu piękności formułowane są na jego temat opinie.

W jakich zabiegach sprawdzi się wapozon?

Działanie na skórę ciepłą parą wodną i ozonem doskonale rozmiękcza jej warstwę rogową, otwiera zatkane pory, rozluźnia skórę i tym samym kompleksowo przygotowuje do kolejnych zabiegów. W ten sposób ich efekty są zdecydowanie bardziej widoczne i znacznie trwalsze. Wapozon pozwala przede wszystkim dogłębnie oczyścić skórę (dowolną jej partię – twarz, szyję, czy dekolt, a także ramiona, czy plecy, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku skóry trądzikowej). Właściwości dezynfekujące wytwarzanego podczas zabiegu promieniowania ultrafioletowego dodatkowo działają na skórę antybakteryjnie. To oczyszczanie i dezynfekcja w jednym.

Wapozonowanie skóry pozbawia ją wszelkich zanieczyszczeń, a jednocześnie:

  • dotlenia i odświeża skórę,
  • poprawia jędrność, nawilżenie i elastyczność skóry,
  • przywraca skórze gładkość i naturalne pH.

Po wykonanym zabiegu zdecydowanie wzrasta skuteczność kolejnych terapii kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Składniki aktywne kosmetyków mają bowiem szansę wniknąć głębiej w warstwy skóry, co zdecydowanie intensyfikuje ich działanie.

Wapozonowanie skóry polecane jest praktycznie wszystkim, także osobom z alergiami wziewnymi i astmatykom. Dodatkowo wspomniana wcześniej funkcja aromaterapii pozwala na wykonywanie zabiegów zmniejszających dolegliwości ze strony układu oddechowego lub redukujących bóle mięśni.


Materiał partnera zewnętrznego