Walentynki na najwyższym poziomie. Zmysłowo i romantycznie w Wellness Empire

0
370
wellness empire salon medycyny estetycznej
W święto zakochanych możesz zabrać swoją drugą połówkę do wellness | fot.: materiał partnera

Postaw na zmysłowy, walentynkowy relaks z Wellness Empire. Niezależnie od okoliczności w tym miejscu, które ukoi Twoje zmysły i ciało, poczujesz się w błogim stanie. Jednak Walentynki to specjalna okazja do celebrowania, więc w ten dzień na zakochanych czeka szczególna oprawa.

Walentynkowe Day Spa dla dwojga

Pracownicy podczas wykonywanych zabiegów stawiają na maksymalny komfort swoich klientów. W trakcie zabiegów wszystkie usługi odbywają się w intymnej atmosferze, przy blasku świec oraz z kojącymi zmysły zapachami. Jednak takie okoliczności jak Walentynki wymagają jeszcze bardziej szczególnej oprawy, aby zadbać o maksymalne rozbudzenie zmysłów par pracownicy z największą starannością przykładają się do stworzenia odpowiedniego klimatu w walentynkowym wymiarze. Blask świec, kojąca zmysły muzyka, piękny zapach – to będzie wyjątkowy czas.

Święto Zakochanych ze specjalną oprawą

W święto zakochanych możesz zabrać swoją drugą połówkę do wellness. Nasz salon kosmetyczny w Warszawie, to idealne miejsce aby ten wyjątkowy czas spędzić tylko we dwoje, dbając o odpowiedni klimat oraz maksymalne odprężenie. Na tak szczególne okoliczności zostały przygotowane specjalne pakiety Wellness Day, podczas których goście SPA będą mogli przez kilka godzin korzystać z ekskluzywnych rytuałów: na twarz, dekolt, dłonie, stopy oraz całe ciało.

W ramach pakietów zostały przygotowane zabiegi dedykowane odpowiednim partiom ciała oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ponadto dbając o Państwa rozluźnienie pracownicy wykonają jeden z wybranych masaży całego ciała: klasyczny, relaksacyjny, całego ciała, na bazie olejków aromaterapeutycznych. Ponadto będą czekały na Państwa: poczęstunek oraz lampka pysznego wina. Tak celebrowane święto zakochanych na pewno na długo pozostanie w Państwa pamięci, dlatego warto zadbać o to, aby zagospodarować czas na ten dzień.

Vouchery w Wellness Empire – niezwykłym wellness i salonie kosmetycznym

SPA Wellness Empire przygotowało dla swoich klientów vouchery okazjonalne, które mogą zostać podarowane Twojej bliskiej osobie. Jest to świetna okazja do pokazania jak bardzo zależy Ci na swojej partnerce.

W szerokiej ofercie gabinetu można znaleźć szereg profesjonalnych usług, z których na pewno obdarowana osoba wybierze odpowiednie dla siebie. Dużą popularnością cieszą się zabiegi odmładzające, wysmuklające sylwetkę oraz profesjonalne zabiegi kosmetologiczne. Klienci chętnie wybierają masaże, które wpływają nie tylko na zwiększenie odprężenia, ale także niwelowanie obrzęków i napiąć mięśniowych, a przede wszystkim poprawę samopoczucia. Zapraszamy do Wellness-Empire – salonu kosmetycznego i wellness w Warszawie, ul. Ukryty Raj 1. Zadzwoń i umów się na wizytę, tel. 664-196-102.

Materiał partnera