Wybieramy stylizacje na dyskotekę

0
278
stylizacja na dyskotekę
Odkryte plecy, cienkie, opadające ramiączka, asymetryczne cięcia czy inne nietypowe rozwiązania są doskonałym pomysłem do wykorzystania jako strój do klubu | fot.: stock.adobe.com

Wyjście z przyjaciółmi na dyskotekę w klubie to zawsze dobry pomysł na weekend! I to bez względu na to, czy wybierasz się na nią ze swoim chłopakiem czy jako singielka która w tym miejscu planuje dopiero kogoś poznać. Jednak bez względu na to, jaki jest Twój status, musisz wybrać odpowiednie ubranie na dyskotekę i dodatki do niego pasujące. Tylko bowiem tak w roztańczonym towarzystwie sprawisz odpowiednio zjawiskowe wrażenie. Nie wiesz, w czym na dyskotekę iść? Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych podpowiedzi.

Radzimy jak się ubrać na dyskotekę

Odkryte plecy, cienkie, opadające ramiączka, asymetryczne cięcia czy inne nietypowe rozwiązania są doskonałym pomysłem do wykorzystania jako strój do klubu. Świetną odpowiedzią na pytanie: co założyć na dyskotekę, będzie zarówno odważna sukienka mini, jak i oryginalny damski kombinezon. Jest to bowiem przestrzeń, w której możesz sobie pozwolić na naprawdę sporo szaleństwa. Masz się tu przede wszystkim dobrze czuć i wyróżnić w wirującym tłumie! Nie bój się więc cekinów, brokatów czy elementów fluorescencyjnych.

Do głównego stroju dobierz równie odjazdowe dodatki. Przykład? Najlepsze buty na dyskotekę to te w których wygodnie będzie się tańczyć, ale które jednocześnie olśnią swoim blaskiem przyciągając wzrok do Twoich zadbanych nóg. A jeśli postawisz na odkryte sandałki, powinnaś też zadbać o nieziemski pedicure. Co ważne, nie musi Ci zająć on wcale dużo czasu. Postaw w nim na przykład na bazy hybrydowe z drobinkami a nie będziesz musiała się martwić o wybieranie i nanoszenie kolorowego lakieru hybrydowego.

Ale to oczywiście nie wszystko co Ci się przyda gdy zastanawiasz się nad tym, jak się ubrać na dyskotekę do klubu. Spod sukienki czy bluzki dyskretnie mogą Ci wystawać oryginalne paseczki od stanika. Nogi mogą zdobić pończochy czy rajstopy z niecodziennym wzorkiem. A na szyi, uszach, nadgarstku czy kostne u stopy może znaleźć się lśniąca, przyciągająca uwagę biżuteria. 

Ostatni punkt z listy: w czym iść na dyskotekę to natomiast makijaż. Powinien być on mocny czy delikatny? Wszystko zależy od tego, jak wyrazisty jest Twój strój. Jeśli postawisz na spokojniejszą stylizację, podkreśl ją mocnym, odważnym make-upem. Gdy jednak Twoja sukienka już sama w sobie zwraca uwagę, wtedy wystarczy dopasować do niej delikatniejsze kosmetyki kolorowe.

Jak więc widzisz, nie ma jednego konkretnego przepisu na dobry strój dyskotekowy. Klub to miejsce w którym masz się doskonale bawić, to samo więc zrób także w przypadku Twojej dyskotekowej stylizacji.

Materiał partnera zewnętrznego