Co oferuje żelowy manicure?

0
1377
lakiery do manicure żelowego
Paznokcie żelowe to fantastyczny wybór dla kobiet, które cenią sobie trwały i estetyczny manicure | fot.: materiał partnera

Wiadomo nie od dzisiaj, że żelowe paznokcie to rewelacyjna forma manicure, która cechuje się nie tylko efektowną stylizacją, ale także wspaniałą trwałością. Wiele kobiet rezygnuje z profesjonalnych usług na rzecz samodzielnie wykonywanych stylizacji, jednak często zastanawiają się, co tak naprawdę można osiągnąć, korzystając z żelowych zestawów do stylizacji.

1. Klasyczny manicure żelowy

2. Rozwiązanie profesjonalne w oryginalnej odsłonie

3. Dlaczego warto postawić na manicure żelowy?

4. Jakie rozwiązania są godne uwagi?

Klasyczny manicure żelowy

Kobiety, które nie mają zbyt dużej styczności ze stylizacją paznokci, często zastanawiają się, jakie możliwości oferuje manicure żelowy. Otóż, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Możliwości są ogromne. Decydując się na prosty zestaw do paznokci żelowych, śmiało można przystąpić do tworzenia tradycyjnych, klasycznych stylizacji, do których niewątpliwie należy manicure francuski. Jest to typ preferowany głównie przez kobiety, które stawiają na ponadczasową elegancję. Klasyczny manicure to styl, w który przeważają spokojne tonacje, niezwykle uniwersalne, doskonałe zarówno do pracy, na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Manicure klasyczny, w tym francuski wymaga zestawów wyposażonych w produkty w odsłonie mlecznej bieli, perłowego różu czy kruszonego lodu. Niezwykłym powodzeniem cieszą się także zestawy z produktami w przeróżnych odcieniach różu. 

Rozwiązanie profesjonalne w oryginalnej odsłonie

Żelowym stylizacjom paznokci z pewnością nie można odmówić charakteru oraz możliwości wykreowania szalonego, nieco bardziej odważnego i awangardowego manicure. Nietypowe zestawy żelowe polecane są głównie odważnym kobietom, które nie boją się głębokich kolorów i niebanalnych stylizacji podkreślających nietuzinkowość charakterów. Jeśli chcesz samodzielnie wykonywać manicure żelowy, jednak nie chcesz ograniczać się jedynie do lekkich, banalnych kolorów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie na Allegro!

Dlaczego warto postawić na manicure żelowy?

Paznokcie żelowe to fantastyczny wybór dla kobiet, które cenią sobie trwały i estetyczny manicure. Obecnie nie można narzekać na ofertę oraz dostępność innych dodatków niezbędnych do wykonywania żelowej stylizacji na paznokciach. Taki rodzaj manicure sprawdza się u kobiet, które narzekają na bardzo wrażliwe płytki paznokci, które nie są przystosowane do manicure hybrydowego. Z pomocą zestawów żelowych można również z łatwością nadać swoim paznokciom wymarzony kształt. Z pewnością dodatkowym ułatwieniem będą primery, pilniki czy szablony, które równie często pojawiają się w zestawach do stylizacji paznokci. Warto wiedzieć, że dobrze założone żelowe paznokcie bardzo długo zachowuje estetyczny wygląd, mogą trwać na naturalnej płytce nawet kilka tygodni, do czasu, aż pojawią się nieestetyczne odrosty.

Jakie rozwiązania są godne uwagi?

Rynek oferuje wiele ciekawych zestawów do żelowej stylizacji paznokci. Tak naprawdę każda kobieta podchodzi do tego tematu indywidualnie i musi zaopatrzyć się w taki zestaw, który wyda jej się najodpowiedniejszy. Z pewnością godny uwagi zestaw będzie posiadał nie tylko żelowe produkty, ale także specjalne akcesoria, która znacznie ułatwią samodzielną stylizację paznokci. W zestawach powinny znaleźć się pędzle, pilniki, formy, primery kwasowe czy lampy UV, LED bądź CCFL. Wszystko zależy od tego, co jest w danej chwili modne i na jaki manicure żelowy nastawia się kobieta.

Warto jednak wiedzieć, że wykonywanie paznokci metodą żelową nie jest skomplikowanym zadaniem, dlatego tak wiele kobiet decyduje się właśnie na tę formę.

Materiał partnera