Czy irygator bezprzewodowy to dobry wybór?

0
3740
uśmiechnięta kobieta
Irygator dentystyczny pozwoli ci zadbać o higienę całej jamy ustnej | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Irygatory do zębów nie są jeszcze aż tak popularne jak szczoteczki elektryczne, jednak stale zwiększa się liczba zadowolonych użytkowników. Sprawdź, dlaczego odpowiednio dobrany irygator może stać się najlepszym produktem, który pozwoli ci zadbać o higienę zębów.

  1. Na co zwrócić uwagę przy wyborze irygatora?
  2. Zalety stosowania nowoczesnego irygatora

W przeciwieństwie do szczoteczki, irygator pozwala wyczyścić również kieszonki przyzębne, dziąsła oraz całą przestrzeń międzyzębową. Przypadnie on do gustu również osobom, które noszą aparat ortodontyczny i ciągle skarżą się na trudności z jego czyszczeniem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze irygatora?

Wielu producentów posiada w swojej ofercie irygator, a wybór najczęściej nie ogranicza się do jednego lub dwóch modeli. Na co więc zwrócić uwagę, aby nowe urządzenie spełniło wszystkie twoje oczekiwania? Przede wszystkim unikaj produktów od nieznanych producentów, gdyż niewielka różnica w cenie nie jest warta ryzyka, że nowy irygator nie poradzi sobie z czyszczeniem. Przykładem urządzenia, na które na pewno nie będziesz narzekał jest irygator bezprzewodowy Panasonic. Specjalna technologia pozwoliła uzyskać wyjątkowo skuteczny efekt czyszczenia wynikający z połączenia ultradźwięków oraz silnego strumienia wody. Dzięki temu łatwo usuniesz resztki pożywienia oraz dotrzesz w miejsca, których w innym przypadku na pewno byś nie wyczyścił. Jak przystało na dopracowany sprzęt, irygator ma minimalistyczny i nowoczesny design. Będzie więc dobrze pasował do każdej łazienki.

Zalety stosowania nowoczesnego irygatora

Irygator dentystyczny pozwoli ci zadbać o higienę całej jamy ustnej. Model typu Panasonic EW1511 może być stosowany również przez osoby z implantami lub nadwrażliwością dziąseł. Stosując regularnie irygator będziesz mógł zminimalizować ryzyko wystąpienia próchnicy oraz stanów zapalnych. Urządzenie nie tylko świetnie usunie nawet uporczywe zanieczyszczenia, ale też wykona specjalny masaż dziąseł. Przekłada się to na ich wzmocnienie i jednocześnie poprawia ukrwienie tkanek. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych modeli, irygator firmy Panasonic posiada aż 5 trybów pracy. Dzięki temu będziesz mógł dopasować go do swoich potrzeb i upodobań. W zestawie znajdują się dwie wymienne dysze, więc kupując jedno urządzenie możesz zadbać o higienę dwóch użytkowników. Zakres ciśnienia dla wspomnianego modelu wynosi około 647 kPa, a pojemność zbiornika 200 ml. Irygator jest w pełni kompatybilny z dodatkowymi końcówkami Panasonic.


Materiał partnera zewnętrznego