Czy wiesz czym jest epilacja laserowa laserem The Epi Lab®? Poznaj najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia!

0
6145
Laser diodowy The Epi Lab
Laser The Epi Lab® to najskuteczniejszy laser na rynku. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Epilacja laserowa za pomocą diodowego lasera do epilacji The Epi Lab® jest obecnie uważana za najskuteczniejszą i najnowocześniejszą metodę usuwania owłosienia z każdej partii ciała. Na rynku mamy bardzo wiele laserów przeznaczonych do depilacji, jednak nie wszystkie są skuteczne i bezpieczne dla koloru naszej skóry (fototypu), nie wszystkie są odpowiednie do typu naszego włosa i nie wszystkie trwale usuną owłosienie. Z tego względu obecnie epilacja laserem The Epi Lab to najlepszy sposób na pozbycie się niechcianych włosów.

Co takiego wyróżnia epilację laserową za pomocą The Epi Lab® i czyni ją skuteczną?

  • Permanentnie usuwa owłosienie.
  • Usuwa owłosienie zupełnie bezboleśnie (nawet w najbardziej wrażliwych obszarach takich jak wąsik, bikini czy pachy).
  • Może być stosowana na wszystkich obszarach twarzy i ciała.
  • Owłosienie może być usuwane przez cały rok (łącznie z okresem pełnego nasłonecznienia, łącznie z odkrytymi obszarami jak broda, wąsik, ręce, nogi).

W standardowych laserach dostępnych na rynku, kiedy nasza skóra jest opalona istnieją przeciwwskazania do wykonania depilacji. W przypadku epilacji laserowej za pomocą lasera The Epi Lab® można spokojnie przeprowadzić ten zabieg także na opalonej skórze bez ryzyka wystąpienia przebarwień. Bezpieczeństwo to cecha wyróżniająca to urządzenie spośród innych dostępnych na rynku. Koloryt skóry, odcień czy grubość włosa nie stanowią już przeszkody. Zabieg epilacji trzeba powtórzyć kilka razy ze względu na fazy wzrostu włosa. Wyróżniamy trzy cykle wzrostu:

  1. Fazę anagenu – aktywna faza wzrostu
  2. Fazę katagenu – faza przejściowa
  3. Faza telogenu – faza spoczynku

Laser niszczy cebulkę włosa w trakcie wzrostu, czyli w fazie anagenu, czego skutkiem jest usunięcie około 50% włosów. Ze względu na fazy wzrostu włosa, zabieg epilacji trzeba powtórzyć, ponieważ cykl rozwojowy włosa jest zróżnicowany.

Laser The Epi Lab® to najskuteczniejszy laser na rynku

The Epi Lab® to profesjonalny, bezpieczny i skuteczny laser do epilacji, dzięki któremu uzyskamy oczekiwane rezultaty. Ważne, abyśmy wiedzieli także, z czego wynika skuteczność lasera diodowego The Epi Lab®. Laser The Epi Lab® produkowany przez niemiecką firmę Asclepion wykorzystuje optykę Carl Zeiss. Przede wszystkim, laser posiada system ABS, posiada potrójny system chłodzenia oraz emituje dwie długości fal (810 nm i 950 nm). Na przykład długość fali 950 nm oznacza, że uzyskujemy większą absorpcję oksyhemoglobiny, czyli moc lasera dociera bardzo głęboko i ułatwia nam usunięcie jasnego, rudego czy wybarwionego włosa. Nowoczesna technologia lasera The Epi Lab® świadczy o tym, że jest on skuteczniejszy w porównaniu do innych popularnych laserów diodowych.

Laser The Epi Lab® jest na tyle bezpieczny, że nie musimy niczym się przejmować. Jeżeli martwisz się skutkami ubocznymi, wiedz, że The Epi Lab® jest jedynym laserem, który posiada jednolity profil plamki TAPER. Co więcej, laser pozwala na pracę w okresie pełnego nasłonecznienia, także na odkrytych obszarach naszego ciała, jak wąsik, nogi, ręce. Osoby, które depilacji chcą poddać duży obszar ciała, na przykład nogi, nie muszą obawiać się także bólu. To właśnie potrójny system chłodzenia sprawia, że epilacja jest całkowicie bezbolesna.

Warto wspomnieć, że laser diodowy The Epi Lab® jest stosowany także w przypadku redukcji rumienia, leczenia trądziku czy grzybicy paznokci.

Podsumowując, można pokusić się nawet o stwierdzenie, że laser The Epi Lab® to przełomowe i rewolucyjne urządzenie do bezbolesnego, trwałego i bezpiecznego usuwania owłosienia. Wybieraj zawsze najlepszy sprzęt do epilacji, dzięki któremu będziesz zawsze cieszyć się gładką i piękną skórą.


Materiał partnera zewnętrznego