Czym jest body wrapping? Salon kosmetyczny Ołtaszyn we Wrocławiu

0
1806
uśmiechnięte klientki gabinetu kosmetycznego
Oprócz likwidacji cellulitu i wyszczuplenia poddanych zabiegowi części ciała, klientki obserwują znacznie lepsze napięcie skóry po body wrappingu | fot.: materiał partnera

Spójrz na swoje uda i ramiona. Uwierz, wiele osób uważa je za atrakcyjne. Niestety Ty nie zawsze czujesz się dobrze w swojej skórze. Dostrzegasz cellulit i nadmiarowe centymetry. Nawet, jeśli jest dobrze, chcesz, by było lepiej. Nie uśmiecha Ci się jednak wkładanie w to wielkiego wysiłku.

Istnieje prosty sposób, który pozwala skutecznie modelować sylwetkę, a do tego likwiduje mało estetyczne zgrubienia i bruzdy. Sprawdź, na czym polega zabieg body wrappingu i odkryj, dlaczego ostatnimi czasy kosmetyczki z salonu kosmetycznego na Ołtaszynie we Wrocławiu zawzięcie zawijają swoje klientki… w folię.

Czego potrzeba do body wrappingu? Dlaczego warto zrobić go w gabinecie kosmetycznym?

Teoretycznie wystarczy tu dobry kosmetyk ujędrniający i folia. Nie ma jednak nic dziwnego w tym, że wiele osób zawodzi się, próbując wykonać ten zabieg domowym sposobem. Folia spożywcza nie nadaje się do tego rodzaju działań. Znacznie lepiej sprawdza się profesjonalna, oddychająca folia kosmetyczna, która pozwala skórze na oddychanie.

Efekt zależy również od zastosowanych kosmetyków. Nie wystarczy nałożyć na skórę dowolnego balsamu. Kosmetolog zbada kondycję Twojej skóry i określi, czego najbardziej jej potrzeba. 

Salon kosmetyczny Ołtaszyn
Sprawdź, na czym polega zabieg body wrappingu | fot.: materiał partnera

Salon kosmetyczny Ołtaszyn. Jak działa body wrapping?

Czy wiesz, czym jest zjawisko okluzji w kosmetyce? Polega ono na utworzeniu na skórze nieprzepuszczalnego filmu, który zwiększa wchłanianie substancji odżywczych. Można je wywołać poprzez posmarowanie skóry odpowiednim preparatem, a następnie zabezpieczenie wierzchniej warstwy kosmetyku za pomocą oleju, parafiny lub wazeliny. 

Przy body wrappingu rolę filmu pełni folia. Jak widać, schemat działania jest tu całkiem prosty. Jednak korzystając z usług specjalistów, masz pewność, że unikniesz problemów spowodowanych przez przeprowadzenie zabiegu bez zachowania należnej ostrożności. Co więcej, warto wiedzieć, że istnieją schorzenia, które wykluczają stosowanie body wrappingu. Kosmetolog przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, zanim Ci go zaproponuje.

Które części ciała można poddać zabiegowi we Wrocławiu?

Teoretycznie folią można owijać całe ciało. Trzeba przy tym oczywiście zachować rozsądek i nie przekraczać zalecanych norm czasowych. W praktyce foliowanie najczęściej stosuje się w miejscach, w których skóra jest gruba i odporna. Chodzi tu przede wszystkim o uda, brzuch i pośladki. Pod opieką wykwalifikowanej kosmetyczki możesz również wykorzystać body wrapping do ujędrnienia biustu lub ramion.

Jakie rezultaty zapewni Ci body wrapping z salonu kosmetycznego na Ołtaszynie?

Oprócz likwidacji cellulitu i wyszczuplenia poddanych zabiegowi części ciała, klientki obserwują znacznie lepsze napięcie skóry po body wrappingu. Zabieg ten usuwa również nadmiar wody i toksyny z tkanki skórnej, wzmacnia tkanki łączne i sprawia, że ciało staje się bardziej jędrne

Chcesz spróbować tej metody i zawalczyć o piękne ciało w atmosferze komfortu i życzliwości? Skontaktuj się z White Magic Clinic przy ul. Zwycięskiej na Ołtaszynie we Wrocławiu i pozwól zadbać o siebie profesjonalistom.

Materiał partnera