Depilacja laserowa bikini! Dlaczego warto ją wykonać?

0
971
depilacja laserem
Zabiegi depilacji laserowej bikini, to komfort który pokochasz! | fot.: materiał partnera

Depilacja laserowa od lat cieszy się ogromną popularnością i co najważniejsze trend związany z trwałym usuwaniem owłosienia stale rośnie. Z czego to wynika? Kobiety są zmęczone tradycyjnym goleniem, ponieważ po pierwsze zajmuje im to bardzo dużo czasu a po drugie sprawia, że problemy towarzyszące depilacji takie jak: podrażnienia skórne zapalenie mieszków włosowych są nie do przeskoczenia.

Co w sytuacji kiedy Ty także pewnego dnia dochodzisz do wniosku, że masz dosyć tradycyjnej depilacji? To proste! Idziesz do renomowanego gabinetu depilacji laserem i właśnie tam zaczynasz swoją przygodę! Gładka, piękna i przyjemna w dotyku skóra to marzenie każdej z nas! I wiesz, co? Możesz to zrobić w naprawdę, krótkim czasie.

Depilacja laserowa bikini na czym polega?

Zabiegi depilacji laserowej bikini, to komfort który pokochasz! W salonie Laser Delux dbamy o to, żeby nasze klientki usunęły włoski z okolic intymnych w sposób trwały i bezpieczny. W związku z tym w naszych gabinetach stosujemy najlepszy laser do tego typu zabiegów – Light Sheer Duet (jego skuteczność sięga ponad 90%). Wystarczy, że odbędziesz ok. 6-7 wizyt w salonie depilacji i zapomnisz o innych metodach usuwania owłosienia.

Przed rozpoczęciem serii depilacji laserowej, zaprosimy Cię na bezpłatną konsultację z kosmetologiem. Podczas takiej rozmowy wykluczymy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu a także wykonamy próbę laserową aby indywidualnie dopasować parametry lasera do Twojej skóry i włosków. Opowiemy Ci także jak cały zabieg będzie wyglądać w naszym salonie.

Laser do depilacji działa na cebulkę włosa i trwale ją uszkadza. Światło kumuluje się dokładnie w miejscu gdzie znajduje się barwnik odpowiadający za kolor włosa czyli melaninę. Z tego właśnie powodu zabiegi depilacji laserem są najbardziej skuteczne u osób mających ciemne włosy.

Pewnie zastanawiasz się też dlaczego musisz odbyć tyle wizyt w salonie? Laser działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie. Już po swoim pierwszym zabiegu depilacji zauważysz, że stracisz ok. 20% włosków. Z każdą kolejną wizytą w salonie tych włosków będzie coraz mniej, aż do uzyskania efektu idealnie gładkiej skóry.

Czy depilacja laserowa bikini jest zabiegiem bolesnym?

Depilacja laserowa nie jest zabiegiem bolesnym. Oczywiście, każdy z nas ma indywidualne odczucia zabiegowe, jednak z naszej strony robimy wszystko, żeby zabieg był dla Ciebie, jak najbardziej komfortowy.

depilacja bikini laserem
Depilacja laserowa nie jest zabiegiem bolesnym | fot.: materiał partnera

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserem?

Każdy zabieg kosmetyczny niesie ze sobą pewne przeciwwskazania. W przypadku depilacji laserem jest to:

  • ciąża, karmienie piersią;
  • świeża opalenizna;
  • zażywanie leków, ziół światłouczulających przynajmniej miesiąc przed planowanym zabiegiem;
  • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
  • choroba nowotworowa;
  • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
  • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.

Jeżeli zależy Ci zatem na idealnie gładkiej skórze w okolicach bikini, chcesz pozbyć się problemu z wrastającymi włoskami, zapomnieć o podrażnieniach na skórze to koniecznie przyjdź do nas na zabieg depilacji laserowej bikini!

Materiał partnera