Idealna łazienka w hotelu – jak ją odpowiednio wyposażyć? 

0
327
łazienka hotelowa kosmetyki
W pokoju hotelowym muszą znajdować się meble i akcesoria, które pozwolą przez kilka dni swobodnie korzystać z urlopu lub służbowej delegacji | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wyposażenie łazienek w pokojach hotelowych jest niemniej ważne od aranżacji samego pokoju. Ich wygląd i funkcjonalność mają bardzo duży wpływa na zadowolenie z pobytu i ogólną ocenę gości. Odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów, wystrój, oświetlenie i zawsze najwyższy standard higieny spełnią oczekiwania goszczonych osób i umilą im urlop czy wyjazd biznesowy. Jak powinna wyglądać dobrze urządzona łazienka hotelowa? Jakie produkty zawsze powinny się w niej znajdować?

Właściwe zagospodarowanie przestrzeni

Przygotowując pokoje w pensjonacie czy hotelu marzymy o tym, by całość wyglądało modnie i atrakcyjnie. Bardzo popularnym trendem jest nawiązywanie w wystroju wnętrza do specyfiki danego regionu i umieszczanie w pokoju dekoracji czy tkanin ludowych lub folkowych. Bez względu na to, w jakim stylu postanowimy przygotować całe pomieszczenie, warto jest zadbać o to, by całość miała spójną estetykę i dawała gościom komfort korzystania z wypoczynku. W pokoju hotelowym muszą znajdować się meble i akcesoria, które pozwolą przez kilka dni swobodnie korzystać z urlopu lub służbowej delegacji. Równie ważna jest łazienka hotelowa i jej ergonomiczna oraz miła dla oka aranżacja. Intymna przestrzeń nie tylko ma umożliwić na higienę osobistą, ale ma bardzo duże znaczenie dla relaksu i właściwego skorzystania z całego wypoczynku. Każda łazienka musi być właściwie oświetlona i wyposażona w odpowiednie środki czystości oraz eleganckie dozowniki do mydła i żelu pod prysznic. 

kule do kąpieli
Na wyposażeniu łazienki nie warto oszczędzać | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Bezwzględna czystość i higiena

Na wyposażeniu łazienki nie warto oszczędzać. Zakładając, że będzie z niej korzystać wiele osób, najlepiej jest wybierać dobrej jakości płytki i ceramikę, by całość mogła długo służyć i nie wymagała kosztownych poprawek. Poszczególne elementy w łazience powinny być rozmieszczone tak, by wygodnie się z niej korzystało osobom o różnych gabarytach. Zadbaj także o właściwe oświetlenie, optymalnie w dwóch wariantach, bardziej nastrojowym i przygaszonym oraz mocnym i jasnym, umożliwiającym choćby wykonanie makijażu. Goście doceniają także półeczki, na których mogą rozłożyć swoje kosmetyki, co jest bardzo wygodne zwłaszcza przy dłuższym pobycie. Kluczowym czynnikiem dla ogólnej oceny hotelu jest oczywiście czystość i higiena, dlatego na ten aspekt zawsze należy zwracać szczególną uwagę. Wysokiej jakości produkty do sprzątania oraz eleganckie dozowniki do mydła i żelu znajdziesz w szerokiej ofercie hurtowni środków czystości https://higiena24.com.

Eleganckie dozowniki do mydła, które podnoszą komfort użytkowania łazienki

Wszystkie łazienki muszą być zawsze wyposażone w niezbędne artykuły higieniczne i środki czystości. Bez względu na to, czy masz mały pensjonat czy duży obiekt hotelowy, każdy element łazienki musi zawsze lśnić czystością, a goście muszą mieć zapewnioną wystarczającą ilość dobrej jakości środków czystości. Eleganckie dozowniki do mydła, płynów dezynfekujących czy żelu pod prysznic z hurtowni https://higiena24.com/ nie tylko podnoszą komfort korzystania z samej łazienki, ale korzystnie wpływają także na zużycie produktów, dozując taką ilość, która jest faktycznie potrzebna w higieniczny sposób.