Jak wyglądać jak gwiazda i tak też się czuć? Poznajcie najlepsze zabiegi dla każdej zadbanej kobiety

0
757
uroda zdjęcia celebrytka
Celebrytki atrakcyjny wygląd często zawdzięczają nie tylko ćwiczeniom z trenerem personalnym czy zdrowej diecie, ale przede wszystkim zabiegom medycyny estetycznej | fot.: materiał partnera

Każda kobieta marzy o tym by wyglądać jak gwiazda i nie chodzi tu tylko o drogie markowe dodatki, a przede wszystkim młody wygląd. A przecież zawdzięczają go nie diecie zmieniającej rysy twarzy, a zabiegom medycyny estetycznej, a nierzadko również chirurgii plastycznej. My jednak skupimy się na tych mniej inwazyjnych. Poznajcie najlepsze dla każdej zadbanej kobiety.       

Zabieg HydraFacial® – ujędrnianie, nawilżanie i odmładzanie skóry

Głęboko nawilżona i ujędrniona skóra prezentuje się lepiej  i młodziej. W tym celu wcale nie trzeba stosować kwasu hialuronowego z botoksem, choć rzeczywiście spłycają i wygładzają zmarszczki. My proponujemy zabieg, który pokochały gwiazdy, a mianowicie HydraFacial® – Zabieg gwiazd polega w pierwszym etapie na złuszczaniu skóry specjalnymi końcówkami ściernymi HydroPeel®.Oprócz ścierania jednocześnie wprowadzany jest roztwór nawilżający skórę, jak również przeciwutleniacze. Końcówki dostosowywane są do etapu pracy, rodzaju serum, a także poziomu ekstrakcji, czyli głębokości wprowadzania danych substancji regenerujących skórę. Najpierw wprowadza się serum rewitalizujące, nawilżające, a następnie antybakteryjne i regenerujące rany oraz przeciwzapalne. Ten etap dedykowany jest skórze tłustej i problematycznej. Formuła zawierająca przeciwutleniacze w trzecim etapie pozwala pozbyć się przebarwień skóry, a tym samym wyrównać jej koloryt. W czasie zabiegu HydraFacial®możliwe jest także zastosowanie ampułek GlySal™, które pozwalają na wykonanie peelingu chemicznego w jednym z kilku stopni natężenia, dobranym do rodzaju skóry. Ten proces następuje tuż po peelingu chemicznym wykonanym końcówkami HydroPeel®. Warto podkreślić, że do zabiegu nie potrzeba znieczulenia i wykonywany jest on nie tylko na twarz, ale również szyję i dekolt. Trwa do 60 minut i powinien być wykonywany w serii przynajmniej czterech do sześciu zabiegów, w odstępie 7-14 dni.       

Osocze bogatopłytkowe – lifting bez użycia skalpela i spłycenie zmarszczek 

Aby prezentować się bardziej zdrowo i młodziej, warto skorzystać także z osocza bogatopłytkowego. To także zabieg często wybierany przez celebrytów i w przypadku mniej głębokich zmarszczek może zastąpić też kwas hialuronowy. Przede wszystkim służy do ujędrniania skóry i poprawy jej owalu. Często nazywany jest wampirzym liftingiem, bo w istocie pozwala na widoczną poprawę elastyczności skóry bez użycia skalpela oraz spłycenie zmarszczek. Używa się tutaj krwi, a właściwie osocza pacjentki, które jest odpowiednio spreparowane w specjalnej wirówce. W czasie tego procesu uwalniane są czynniki wzrostu, które bezpośrednio wpływają na produkcję nowego kolagenu i elastyny. Taki zabieg wykonywany jest także do redukcji blizn potrądzikowych. To dzięki niemu wiele celebrytek ma nieskazitelną, a przynajmniej znacznie ładniejszą cerę, nawet bez instagramowych filtrów. Czasem wystarczy jeden zabieg, by osiągnąć pożądane efekty, a innym razem potrzebne są nawet cztery.       

Nici Aptos – wymodelowanie twarzy

Niewielkie zwiotczenie skóry i opadanie nie musi być już problemem. Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego celebrytki nie mają podwójnego podbródka, a dobrze zaznaczone kości podbródkowe  i szczękowe. To często właśnie zasługa pewnego zabiegu, który uważany jest za lifting bez skalpela. Mowa o niciach Aptos. Zbudowane są z kwasu polimlekowego i stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Nici stopniowo się rozpuszczają, a wokół nich tworzy się stelaż utrzymujący skórę. Nici grupują tkanki i pozwalają zachować naturalne rysy twarzy, przy jednoczesnym efekcie liftingującym. Jeden zbieg wystarcza na dwa lata. Za pomocą tych „czarodziejskich” nici można również podnieść brwi czy wymodelować nos. Przez około dwa tygodnie potrzebna jest rekonwalescencja i ograniczenie gwałtownych ruchów, a nawet żucia, aby nici się nie przemieściły. Przez 3-5 nocy trzeba spać w pozycji półsiedzącej, a więc zabieg wymaga poświęceń. Jednak dla świetnych efektów warto… Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i co ważne przeznaczony jest nie tylko na twarz, ale i ciało. Po nim można wrócić do codziennej aktywności, ale bez forsowania się i z ograniczeniem ekspozycji na słońce przez co najmniej 2 tygodnie.    

Terapia ultradźwiękami, czyli ujędrnianie skóry

Wiele kobiet narzeka na celllulit i mało jędrną skórę. Celebrytki często chwalą się swoim niewielkim cellulitem, jednak taki efekt zawdzięczają, jeśli nie Photoshopowi, to na pewno zabiegom medycyny estetycznej. Pomocne mogą być te z użyciem ultradźwięków, a coraz bardziej popularny jest Storz. Włóknisty gorset tkanki tłuszczowej jest przerywany poprzez zastosowanie specjalnych głowic, a ta może być w sposób naturalny metabolizowana.

Celebrytki atrakcyjny wygląd często zawdzięczają nie tylko ćwiczeniom z trenerem personalnym czy zdrowej diecie, ale przede wszystkim zabiegom medycyny estetycznej. Wybierając powyższe możesz poczuć się jak gwiazda. Oczywiście musisz pamiętać, że aktywność fizyczna i odpowiednia dieta także są bardzo ważne. Połączenie tych trzech rzeczy daje spektakularne efekty.

Materiał partnera