Modne ozdoby na paznokcie

0
523
ozdoby na paznokcie
Ozdoby na paznokcie to sposób, aby dodać coś ekstra do manicure | fot.: materiał partnera

Wyjątkowe stylizacje na paznokciach możesz dobierać w zależności od swojego stylu i okazji. Jedne będą odpowiednie na co dzień, inne na specjalne uroczystości lub rodzinne spotkania. Coś odpowiedniego dla siebie znajdą zarówno minimalistki, jak i miłośniczki aktualnych trendów. Na topie są aktualnie m.in. naklejki wodne, wzorki oraz cyrkonie na paznokcie. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji.

Wiele pań zastanawia się, czy na specjalne okazje wybrać paznokcie tradycyjne, czy może zdobione – inspiracji nie brakuje. Możesz postawić na cyrkonie, kryształki, naklejki, brokat czy wzroki rysowane przez artystkę od nail artu. Sprawdź, co jest na topie – oto kilka pomysłów na modny manicure i ciekawe zdobienia.

Naklejki – oryginalny manicure

Wszystkie ozdoby wymagają w trakcie ich aplikacji różnych umiejętności. Często trzeba mieć talent do rysowania. Najmniej problematyczne są naklejki do paznokci, które zaaplikuje nawet początkująca manicurzystka. Najpierw wykonaj klasyczny manicure, m.in. oczyść płytkę, nadaj im kształt, a potem wybierz naklejkę i nałóż go na płytkę.

Naklejki znajdują się najczęściej w arkuszach. Należy wyciąć nożyczkami wybrany wzór, oddzielić naklejkę od folii i umieścić ją na płytce. Na koniec trzeba jeszcze pokryć paznokcie warstwą top coatu. Dom wyboru jest nieskończenie wiele wzorów i kolorów.

Cyrkonie na paznokciach

Na wyjątkowe okazje, m.in. na rodzinne spotkania świąteczne, wesele i ślub, wspaniałym dodatkiem jest biżuteria – także jako ozdoba manicure. Polecamy m.in. brokatowe zdobienia, ale także błyszczące cyrkonie na paznokciach. Cyrkonie na paznokcie to dobry sposób na wykonanie biżuteryjnej stylizacji.

Kryształki nie tylko zdobią, ale także wspaniale błyszczą i urozmaicają stylizację. Te drobne, subtelne i lśniące ozdoby przypominają diamenty. Cyrkonie na paznokciach można łączyć z manicure hybrydowym, żelowym lub akrylowym. Biżuteria komponuje się z kreacjami weselnymi, sylwestrowymi czy karnawałowymi.

Brokat na paznokcie

Ozdoby na paznokcie to sposób, aby dodać coś ekstra do manicure. Sylwester czy karnawał to okazje, które wymagają szczególnej oprawy i kreacji. Pamiętaj, by dopasować także odpowiednie dodatki – idealnym dopełnieniem każdej stylizacji będzie brokat. Karnawałowe szaleństwo pasuje do paznokci ozdobionych brokatem lub wybranymi pyłkami.

Po nałożeniu brokatu paznokieć mieni się i błyszczy. To niezwykle inspirujący dodatek, który odmieni niejedną stylizację. Możesz go nałożyć na wszystkie paznokcie albo jedynie na wybrane – wszystko zależy od Twojego pomysłu, kreatywności i upodobań.

Materiał partnera