Najlepsza maska do włosów blond – jak wybrać?

0
1153
maska do blond włosów
Specjalistyczność marki Sleek Line wywodzi się od jej głównego producenta, czyli firmy Stapiz. Jest to sławny na cały świat brand zajmujący się produkcją kosmetyków profesjonalnych, przede wszystkim o przeznaczeniu fryzjerskim | fot.: materiał partnera

Uzyskanie wymarzonego odcieniu blondu to czasami bardzo wymagający proces. Włosy zostają wówczas obciążone licznym rozjaśnianiem oraz farbowaniem. Jednak, gdy uzyskamy ten idealny kolor, zachwyt nad nową fryzurą jest nieopisany! To stanowczo gra warta świeczki, jeżeli blond włosy to twoje marzenie. Przygotowując się do takiej zmiany warto pamiętać, iż efekt farbowania będzie uzależniony również od pielęgnacji. Włosy farbowane potrzebują sporej dawki odżywienia, którą zapewnią tylko specjalistyczne kosmetyki. Jedną z marek zajmujących się tego typu problemem jest Sleek Line. To prawdziwy ekspert dla włosów blond! Poznajmy bliżej produkty, jakie odnajdziesz w ofercie marki.

Profesjonalna pielęgnacja, dzięki Sleek Line

Specjalistyczność marki Sleek Line wywodzi się od jej głównego producenta, czyli firmy Stapiz. Jest to sławny na cały świat brand zajmujący się produkcją kosmetyków profesjonalnych, przede wszystkim o przeznaczeniu fryzjerskim. W swoich produktach firma korzysta z najnowszych odkryć technologicznych w kosmetologii, przez to kosmetyki Stapiz spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania użytkowników. Jedna z ich marek, jaką jest Sleek Line, mimo swojego specjalistycznego charakteru może być stosowana w domowych warunkach. Dzięki temu stajesz się swoim własnym ekspertem w dziedzinie pielęgnacji włosów.

Wszechstronna pielęgnacja włosów

Oferta Sleek Line to nie tylko kosmetyki przeznaczone do włosów blond. Oprócz nich odnajdziesz takie linie jak Volume, Repair, Colour, Styling, Thermal Protection oraz Silk. Nazwy te bezpośrednio odpowiadają działaniom kosmetyków, które wchodzą w skład linii. Dzięki nim twoje włosy zyskają objętość już od nasady, staną się nawilżone oraz zregenerowane, ich kolor będzie podkreślony i zabezpieczony, a stylizacja stanie się o wiele prostsza i trwalsza! Powróćmy teraz do wspomnianych wcześniej włosów blond. Dla tego typu włosów Sleek Line przygotowało najszerszą ofertę, ponieważ składa się ona z aż trzech linii produktowych. W ich skład wchodzą szampony oraz maski. To, na czym najbardziej się skupimy to maska do blond włosów oraz jej rodzaje!

Maska do włosów blond – którą wybrać?

Jak już wspomnieliśmy, wśród oferty Sleek Line dla włosów blond znajdują się różne linie. Pierwsza z nich, najbardziej podstawowa to seria Blond. Oprócz szamponu występuje w niej również maska do włosów blond przeciw żółknięciu. Co może cię szczególnie zainteresować to nie tylko działanie maski, ale również jej pojemność. Występuje ona w pojemniku aż 1000ml! Tak duża ilość produktu pozwoli ci na dokładne i regularne używanie go. Maska Sleek Line Blond sprawia, że włosy zyskują platynowy odcień. Wzbogacenie produktu o proteiny jedwabiu powoduje, iż nawet mocno zniszczone włosy zostają zregenerowane.

Następna w ofercie Sleek Line jest maska tonująca do włosów blond. Produkty z serii Violet Blond posiadają zdolność nie tylko neutralizowana koloru, ale również podkreślania go oraz akcentowania chłodnych tonów. Dodatkowo maska wzbogaca włosy o ciekawy perłowo-fioletowy odcień. Podobnie jak poprzednia maska, ta również powoduje zregenerowanie i nawilżenie włosów.

Trzeci produkt to maska koloryzująca do włosów blond, dzięki której możesz uzyskać lekko różowy odcień włosów. Maska z serii Blush Blond od Sleek Line sprawia, że włosy rozjaśnione oraz blond zyskują efektowne rozświetlenie oraz perłowy blask. Oprócz tego maska posiada ogrom właściwości pielęgnujących. W jej formuje oprócz protein jedwabiu odnajdziesz również olej z awokado, olej słonecznikowy, witaminę E oraz pantenol. Połączenie tych substancji przyniesie twoim włosom dużą dawkę wzmocnienia, zmiękczenia, wygładzenia oraz regeneracji. Dodatkowo włosy staną się odporne na wysokie temperatury, a także przesuszenia i łamanie się.

Materiał partnera