Naturalnie czysta skóra

0
1397
Zmywanie makijażu jest dla Ciebie oczywiste. A co ze zmywaniem zanieczyszczeń? | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Zanieczyszczenia środowiska, smog, metale ciężkie – wszystko to szkodzi skórze sprawiając, że ze zdrowej i pełnej blasku staje się ona wrażliwa, kapryśna oraz zaczerwieniona. Na pomoc przychodzi właściwe i skuteczne oczyszczanie.

Zmywanie makijażu jest dla Ciebie oczywiste. A co ze zmywaniem zanieczyszczeń?

W codziennej rutynie pielęgnacyjnej niezawodny będzie płyn micelarny – Sensibio H2O od marki Bioderma, to perfekcyjna kombinacja skuteczności i delikatności. Pozostawia naturalnie czystą i ukojoną skórę, wolną nie tylko od makijażu, ale również od zanieczyszczeń i metali ciężkich. Usuwa z powierzchni skóry aż 99% makijażu, 98% pyłów zawieszonych PM 2,5-1 oraz 78% metali ciężkich.  A przy tym jest łagodny nawet dla wrażliwej skóry.

Sensibio H2O to tylko 10 składników, z czego aż połowę stanowią  składniki pielęgnujące. Został stworzony do demakijażu i oczyszczania skóry bez użycia wody, dlatego składniki w nim zawarte zostały tak dobrane, aby nie wymagały zmywania.  Ponadto ich pozostanie na skórze ma określone działanie. Ramnoza koi skórę i zmniejsza jej reaktywność. Mannitol ogranicza ilość wolnych rodników. Fruktooligosacharydy chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami i zmniejszają ryzyko nadwrażliwości. Właśnie dlatego Sensibio H2O to płyn micelarny, którego nie należy zmywać wodą.

Sekret produktu to micele estrów kwasów tłuszczowych, czyli cząsteczek, które skutecznie pochłaniają brud i zanieczyszczenia. Micele zawarte w płynie, czyli cząsteczki o kulistym kształcie, zbudowane są z substancji, które z jednej strony łączą się ze związkami tłuszczowymi, a z drugiej z wodą. Taka budowa pozwala części odpowiadającej wodzie „trzymać się” płynu, a części od tłuszczów „wyłapywać” wszelkie zanieczyszczenia na skórze.

Ta unikalna formuła pozwala bardzo dokładnie oczyścić skórę i jednocześnie uniknąć podrażnień. Budowa zgodna z biologią naszej skóry nie tylko nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka, ale i łagodzi powstałe już podrażnienia.

Ponadto w Sensibio H2O została użyta wysoko oczyszczona woda (HPW) jakiej używa się m.in. przy produkcji leków. Jest ona bezpieczniejsza od kosmetycznej wody destylowanej – nie zawiera endotoksyn, co zmniejsza ryzyko podrażnień skóry. Fizjologiczne pH 5,5, sprawia że dodatkowo tonizuje skórę.

Produkt łagodzi podrażnioną skórę i minimalizuje zaczerwienienie (wyciąg z ogórka). Daje natychmiastowe uczucie świeżości. Ponadto nie zawiera alkoholu, środków zapachowych ani fenoksyetanolu, jest hipoalergiczny.

Sensibio H2O to kultowy płyn micelarny, który sprzedaje się na świecie co 2 sekundy! Produkt ten był pierwszym na świecie płynem micelarnym!

Kultowy płyn micelarny teraz dostępny w opakowaniu 500 ml z praktyczną pompką! Codzienna pielęgnacja, nawet bardzo wrażliwej skóry jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Sensibio H2O Bioderma, 500ml/79 zł


Materiał partnera zewnętrznego