Pod pretekstem relaksu – mazurskie SPA

0
1517
Kwiaty patyczki zapachowe w SPA
Można wybrać się do daily SPA w mieście. A jednak wybór hotelu SPA na Mazurach, gdzie pierwszym elementem silnie relaksującym jest cisza, przynosi o wiele lepsze i trwalsze efekty | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Napięcia dnia codziennego i niesprzyjająca, depresyjnie nastrajająca pogoda powodują, że często mamy chęć oderwać się od codzienności i poświęcić wolny czas tylko sobie. Szukamy więc pretekstu, by wyrwać się na kilka dni lub wyjechać na wczasy w spokojnym miejscu, sprzyjającym harmonijnemu relaksowi. Gdzie szukać ukojenia? Najlepiej w SPA znajdującym się w spokojnym miejscu, z pięknymi krajobrazami i wspaniałą naturą. Na Mazurach.

W poszukiwaniu spokoju

Mazury od zawsze przyciągały miłośników natury, żeglarstwa i poszukiwaczy spokoju i odskoczni od wielkomiejskiego zgiełku. Dziś każdy znajdzie tu miejsce dla siebie – zarówno miłośnicy biwakowania i bliskich kontaktów z naturą, jak i turyści poszukujący odprężenia w miejscu zapewniającym wysoki standard, a jednocześnie możliwość korzystania z dobroczynnego wpływu otaczającej przyrody.

Nic więc dziwnego, że mazurskie hotele SPA coraz silniej podkreślają swoje związki z naturą, tworząc ofertę dopasowaną do oczekiwań Gości, a jednak ściśle związaną z otaczającą przyrodą. Nowoczesne, komfortowe wnętrza, rozbudowana infrastruktura umożliwiająca realizację różnorodnych sportowych pasji, ciekawe propozycje aktywności wodnych i nie tylko oraz szansa na osiągnięcie holistycznego relaksu – to właśnie dlatego najlepsze Hotele SPA na Mazurach są wprost stworzone dla osób szukających relaksu w oderwaniu od stresów codzienności.

W witalnej przystani

Niezależnie od tego, czy wypad na Mazury związany jest z żeglarską pasją, miłością do dzikiej natury, czy chęcią ucieczki przed miejskim zgiełkiem i codziennością, jest to przestrzeń i czas dla nas samych. Warto więc wykorzystać sprzyjające okoliczności przyrody oraz ofertę hotelowych SPA, aby zażyć kompleksowego odprężenia w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Wiele mazurskich hoteli, jak np. Robert’s Port z prawdziwą atencją buduje swoją ofertę SPA, starając się, aby – zakorzeniona w mazurskiej naturze – zaspokajała wyrafinowane potrzeby Gości. SPA w Robert’s Port nosi nazwę „Witalna Przystań” i jest jednym z największych SPA w regionie. Składa się z 7 gabinetów zabiegowych, w tym jednego podwójnego dla par, i oferuje zabiegi skoncentrowane na osiągnięciu holistycznego relaksu i odzyskaniu witalności.

Relaksacyjne kompozycje

Mazurskie SPA słyną z oszałamiających efektów, będących efektem synergii zachwycającego otoczenia, dbałości o wyjątkową atmosferę oraz szerokiej oferty profesjonalnych zabiegów na bazie najwyższej jakości kosmetyków. Na przykład w Hotelu Robert’s Port zespół kosmetologów pracuje na kosmetykach takich marek, jak BABOR oraz KLAPP. Jakość i profesjonalizm to jedno, jednak o klasie SPA świadczy umiejętność stworzenia kojącej atmosfery. Ma ona sprzyjać głębokiemu odprężeniu i oddziaływać na zmysły. Podstawą jest nastrojowa muzyka i rozluźniające kompozycje zapachowe.

Można wybrać się do daily SPA w mieście. A jednak wybór hotelu SPA na Mazurach, gdzie pierwszym elementem silnie relaksującym jest cisza, przynosi o wiele lepsze i trwalsze efekty. Wystarczy znaleźć swój odprężający port, przystań, w której osiągniemy harmonię ciała i ducha.


Materiał partnera zewnętrznego