Zestaw startowy do hybryd do salonu kosmetycznego – co musi się w nim znaleźć?

0
5258
Paznokcie hybrydowe
Podstawowy zestaw do hybryd powinien obejmować jedynie te produkty, które są niezbędne do wykonania prostego manicure hybrydowego. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Paznokcie hybrydowe są ciągle na topie. Od co najmniej kilku lat na manicure hybrydowy do salonów kosmetycznych przychodzą dziesiątki klientek dziennie. Co to oznacza dla ciebie? Że jeśli wahasz się, czy rozszerzyć ofertę swojego salonu o manicure wykonywany lakierami hybrydowymi, to czas porzucić wszelkie rozterki! Nie wiesz, jak zacząć? Spokojnie, marka Semilac przychodzi z pomocą. Oto, co powinno znaleźć się w twoim salonie, byś mogła zacząć przygodę z hybrydami.

Paznokcie hybrydowe – co powinno znaleźć się w każdym salonie?

Podstawowy zestaw do hybryd powinien obejmować jedynie te produkty, które są niezbędne do wykonania prostego manicure hybrydowego. Jeśli chodzi o lakiery, w każdym salonie na początku muszą znaleźć się najpopularniejsze kolory, jak czerwień, róż, odcienie z palety nude. Na błyskotki, pyłki i dodatki do wykonywania misternych zdobień czas przyjdzie później – wraz z doświadczeniem. Poza kolorowymi lakierami hybrydowymi potrzebne są jeszcze produkty uzupełniające. Jakie?

Lakiery hybrydowe Semilac

Lakiery hybrydowe Semilac
Zestaw do hybryd musi zawierać lakier-bazę oraz lakier-top. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zestaw do hybryd musi zawierać lakier-bazę oraz lakier-top. Baza to jeden z najważniejszych elementów całego manicure hybrydowego. Opowiada za trwałość całej stylizacji oraz chroni płytkę paznokcia przed kolejnymi nakładanymi na nią warstwami. Wykonuj w swoim salonie manicure hybrydowy z odpowiednim produktem do zabezpieczania płytki paznokcia, a klientki będą przychodziły po więcej.

Kolejny ważny produkt – top wykończeniowy. Jest to bezbarwny lakier, który utrwala manicure, utwardza go i zabezpiecza przed zarysowaniami. Nadaje również określony efekt całości – błysk, mat albo tzw. „mokre” wykończenie. Baza i top w manicure hybrydowym stanowią ramę, która utrzymuje kolor w ryzach. Bez nich ani rusz!

Jeszcze słowo o kolorach. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z takim manicure, Twój podstawowy zestaw do hybryd powinien obejmować kolory potencjalnie najchętniej wybierane przez klientki. Zachęcając klientki do wypróbowania nowej usługi, trzeba im zaproponować klasyczne rozwiązania. Kolory, które są im bliskie i uniwersalne. Poza tym Ty sama, jako początkująca, z większym prawdopodobieństwem wykonasz trwały i estetyczny jednokolorowy manicure niż manicure pełny zdobień. Daj sobie czas!

Lampa do hybryd

Lampa do hybryd
Lampa do hybryd służy do utwardzania lakieru za pomocą światła UV lub UV LED. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sprzęt, bez którego manicure hybrydowy po prostu nie może się obyć. Lampa do hybryd służy do utwardzania lakieru za pomocą światła UV lub UV LED. Na początek lampę UV LED 24W. To lampa, która pracuje w trybach 30 sekund (dla jaśniejszych lakierów) i 60 sekund (dla kolorów mocno napigmentowanych). Lampa może pracować do 30 tys. godzin. Do wyboru masz także lampę LED 24/48W. Jej zaletą jest praca w dwóch trybach mocy, dzięki czemu jest efektywniejsza energetycznie.

Frezarka do paznokci

Frezarka do paznokci
Frezarka znacznie ułatwia i przyspiesza pracę kosmetyczki, a także pozwala wykonywać manicure hybrydowy z większą precyzją. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Frezarka do paznokci to bardzo ważny sprzęt przy pracy z hybrydami. Warto wzbogacić o niego swój zestaw startowy do hybryd Semilac. Frezarka znacznie ułatwia i przyspiesza pracę kosmetyczki, a także pozwala wykonywać manicure hybrydowy z większą precyzją. W skład frezarki do paznokci wchodzą cztery różniące się grubością frezy, które służą do polerowania powierzchni paznokci przed nałożeniem bazy, nadawania paznokciom określonego kształtu i – co w manicure hybrydowym najważniejsze – grawerowania zdobień w bardziej wyszukanych stylizacjach. Wybierając markę Semilac, zestaw startowy możesz poszerzyć o podstawowy wariant frezarki albo frezarkę z zestawem dziewięciu profesjonalnych frezów. Taka frezarka posłuży Ci także do usuwania masy hybrydowej.

Zestaw do hybryd Semilac – co w nim znajdziesz?

Zestaw do hybryd od Semilac
Kupujesz raz i masz wszystko, czego potrzeba, aby wykonać tego rodzaju manicure. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jeśli w temacie paznokci hybrydowych jesteś początkującą kosmetyczką, nie powinnaś sama wybierać każdego produktu z osobna. Postaw na zestaw do hybryd przygotowany przez profesjonalistę. Zdejmuje to z Ciebie odpowiedzialność za wybór produktów bazowych, wykończeniowych czy akcesoriów, a jak wiadomo, to zadanie na początku nigdy nie jest łatwe. Jaki zestaw do hybryd zatem wybrać?

Polecamy najbardziej ekonomiczny wariant – Semilac zestaw TRY ME. Znajdziesz w nim bazę i top oraz 5 lakierów kolorowych. Są to najmodniejsze kolory tego sezonu: kolor 2019 Pantone – koralowy, dwa wyraziste odcienie różu, oliwkowy oraz żółty neon, kolor wylansowany tej wiosny przez największych projektantów mody. Jeśli więc klientka poprosi o stylizację adekwatną do aktualnych trendów, będziesz wiedziała, co jej zaproponować. Poza tym w zestawie jest także lampa do hybryd UV LED, 2 drewniane pilniki, blok polerski, odtłuszczacz do paznokci i akcesoria do zdejmowania lakieru: Semilac Striper oraz zmywacz do lakieru hybrydowego.

I jak podoba Ci się taki zestaw hybryd Semilac? Opinie na jego temat mówią jednoznacznie – to bardzo dobre rozwiązanie na początku przygody z hybrydami! Kupujesz raz i masz wszystko, czego potrzeba, aby wykonać tego rodzaju manicure. A gdy pasja hybryd wciągnie Cię na dobre, swój początkowy zestaw do hybryd Semilac będziesz mogła rozszerzać o kolejne kolorowe lakiery i akcesoria do zdobień. Życzymy przyjemnej nauki!


Materiał partnera zewnętrznego