Dlaczego coraz więcej klientów kupuje odlewki perfum?

0
6465
odlewka perfum w szklanej buteleczce
Odlewki to perfumy o niewielkiej pojemności. Sprawdzają się one więc zawsze w sytuacji, kiedy chcesz jedynie przetestować perfumy, chcesz trochę je ponosić i dopiero zdecydować, czy jest to zapach, który powinien zostać z tobą na dłużej | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Odlewki perfum to ciekawy sposób na nieco inny sposób zakupu i używania perfum. Dzięki temu rozwiązaniu można przetestować więcej perfum w tym samym czasie, nie trzeba martwić się, że zbyt duża objętość sprawi, że zapach z czasem straci swoją intensywność, a przy okazji można trochę zaoszczędzić.

  1. Gdzie można kupić próbkę perfum?
  2. W jakich przypadkach warto przetestować perfumy?

Gdzie można kupić próbkę perfum?

Odlewki perfum to inaczej dekanty, czyli perfumy przelane z oryginalnego, dużego opakowania do pojemnika o ograniczonej pojemności. Nie są to typowe próbki perfum, które można dostać w drogerii przy okazji innych zakupów. Te ostatnie wystarczają na 2-3 razy i mają spełniać funkcję testera. Mają zachęcać do rozważenia zakupu danych perfum. W przypadku odlewek mowa o większych pojemnościach, nadal jednak zdecydowanie mniejszych niż klasyczna objętość perfum (30 ml, 50 ml lub 100 ml). Takie próbki perfum do kupienia są idealnym sposobem dla kobiet, które lubią często zmieniać zapachy, nie przywiązują się do jednej ukochanej marki lub konkretnego zapachu. To także rozwiązanie, które ma swoje finansowe plusy. Niestety nadal mało jest miejsc, w których można skorzystać z takiej usługi. Na szczęście dzięki platformie https://przetestujperfumy.pl/ odlewki perfum teraz można zamówić online do każdego miejsca w Polsce. W tym sklepie znalźć można bogaty asortyment perfum. Są to oryginalne perfumy przelane do mniejszych flakonów, na przykład o pojemności 10 mililitrów. Sklep oferuje możliwość zakupu oryginalnych perfum w mniejszych pojemnościach. Najmniejsza to tylko 2ml, można kupić także 4 ml i 10 ml. Każdy zakupiony zapach jest przelewany z oryginalnej butelki do wybranej szklanej fiolki z atomizerem i opisywany nazwą wybranego produktu. Wszystkie produkty pochodzą od legalnych dystrybutorów danych marek. Cały czas masz więc gwarancję, że kupujesz legalne perfumy, testujesz oryginalny zapach i zawsze masz otwartą drogę do zakupu większego flakonika.

W jakich przypadkach warto przetestować perfumy?

Odlewki to perfumy o niewielkiej pojemności. Sprawdzają się one więc zawsze w sytuacji, kiedy chcesz jedynie przetestować perfumy, chcesz trochę je ponosić i dopiero zdecydować, czy jest to zapach, który powinien zostać z tobą na dłużej. Dzięki małym pojemnościom dokładnie przetestujesz zapach i sprawdzisz, jak się w nim czujesz. Odlewki perfum to świetne rozwiązanie dla kobiet, które lubią zmieniać zapachy w zależności od nastroju, pory dnia, roku, rodzaju imprezy, humoru. W takiej sytuacji kupowanie perfum o tradycyjnej pojemności może okazać się bardzo kosztowne. Ponadto część perfum będzie stała na toaletce przez wiele miesięcy powoli tracąc intensywność zapachu. Dzięki odlewkom taki problem nie istnieje. Można zamawiać znacznie więcej rodzajów zapachów znacznie mniejszym kosztem. Aspekt finansowy jest tutaj bowiem nie mniej istotny. Perfumy próbki to rozwiązanie, które pozwala wydać na perfumy znacznie mniej. To nie tylko kwestia ich objętości, ale również tego, że ponieważ są „odlane” nie sprzedaje się ich w oryginalnym, firmowym szkle, co natychmiast obniża ich cenę. Oryginalne perfumy w niewielkich objętościach są o wiele tańsze od tych dostępnych w sklepach. A każda kobieta doskonale wie, że oryginalne perfumy do najtańszych przyjemności nie należą. Zaletą takich perfum jest również to, że ważą one znacznie mniej niż te „pełnowymiarowe”. Łatwiej je schować do torebki, kosmetyczki, bez problemu mieszczą się nawet w koktajlowej kopertówce. Zawsze można więc mieć je pod ręką.


Materiał partnera zewnętrznego