Fit me – makijaż dopasowany do Ciebie

0
1177
Koreanka wykonująca makijaż przed lustrem
Warto pamiętać, że aby makijaż dodawał nam urody, powinien zostać odpowiednio wykonany | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Większość kobiet dobiera kosmetyki do makijażu twarzy instynktownie, kierując się jedynie ich odcieniem czy zastosowaniem wskazanym przez producenta. Jednak, aby makijaż wyglądał promiennie i młodzieńczo, należy każdy produkt dobierać do swojego rodzaju cery oraz jej zapotrzebowania. Wykonanie idealnego makijażu wymaga niemałej precyzji, w której kolejność nakładania kosmetyków decyduje o efekcie końcowym. Jak idealnie dopasować makijaż do typu urody?

Makijaż– jak go odpowiednio dopasować?

Makijaż jest bardzo ważny dla większości kobiet. Podkreśla on atuty kobiecego piękna oraz ukrywa szpecące mankamenty. Warto pamiętać, że aby makijaż dodawał nam urody, powinien zostać odpowiednio wykonany. Czym tak naprawdę jest perfekcyjny makijaż? To przede wszystkim dobrze podkreślone kości policzkowe, oraz starannie zaznaczone oczy i usta. Istotną kwestią jest także wybór idealnego podkładu do twarzy, który nie da nam efektu maski i ściągnięcia skóry.

Podkład to jeden z najważniejszych kosmetyków do makijażu, którego wybór nie może być przypadkowy. Ten produkt należy dobrać do typu cery i odcienia skóry. Szczególnie polecany jest podkład Maybelline Fit Me, który został stworzony z myślą o skórze tłustej i normalnej. Dzięki niemu skóra będzie matowa przez cały dzień, a niedoskonałości idealnie zamaskowane. Dodatkowo podkład Maybelline Fit Me® Matte + Poreless ma lekką konsystencję co pomaga w łatwej aplikacji i nie powoduje efektu maski. Zapewnia niesamowity komfort i naturalne wykończenie makijażu.

Makijaż krok po kroku – jak go wykonać?

Piękny kolor cery, uwydatnione oczy i usta to efekt, do którego dążymy. Pierwszym krokiem jest nawilżenie skóry kremem, tak aby nie nakładać podkładu na suchą skórę. Wszelkie niedoskonałości na skórze należy w pierwszej kolejności przykryć odpowiednim korektorem. Niewielką ilość korektora trzeba nakładać punktowo w miejscach, które wymagają ukrycia i delikatnie wklepać opuszkiem palca.

Przygotowana w ten sposób twarz jest gotowa do nałożenia fluidu. Istotne, aby podkład Maybelline Fit Me był odpowiednio dobrany do typu i koloru skóry. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie kolorów, więc każda kobieta znajdzie idealny odcień dla siebie.


Materiał partnera zewnętrznego