Jak działa Olaplex — odbudowa i ochrona włosów!

0
343
ochrona włosów
Marka stworzyła wiele produktów do użytku domowego. Podczas zabiegów fryzjerskich Olaplex stosowany jest nieco inaczej | fot.: materiał partnera

Zastanawiasz się, czy włosy poddawane wielokrotnie zabiegom fryzjerskim takim jak farbowanie, czy trwała mogą wyglądać pięknie i świeżo? Okazuje się, że tak! Trwała ondulacja czy inne szaleństwa u fryzjera nie muszą kończyć się przesuszonymi włosami i niezadowoleniem. Dzięki rewolucji Olaplex branża fryzjerska zyskała wiele. Produktów można używać także w domu — dowiedz się więcej!

Olaplex — rewolucja w branży fryzjerskiej!

Olaplex zrewolucjonizował branżę fryzjerską i dzięki niemu częste zabiegi fryzjerskie nie muszą niszczyć nam tak bardzo włosów, jak wcześniej. Olaplex to jak dotąd najsilniejsze produkty do rekonstrukcji włosów. Niektóre przeznaczone są jedynie do użytku profesjonalnego, ale do domowej dyspozycji Olaplex również wypuścił linię, która można nabyć online, na przykład na stronie: https://friser.pl/. Inwazyjne zabiegi fryzjerskie, które niszczyły podstawową strukturę włosów często nieodwracalnie je niszczyły. Dzięki Olaplex podczas wykonywania zabiegów w salonach fryzjerskich te zniszczenia są znikome. Olaplex ochrania strukturę włosów, a efekty zabiegów są takie, jak oczekiwano, a nawet nie jeszcze lepsze! — W końcu każda fryzura na zdrowych i lśniących włosach wygląda najlepiej.

Olaplex — jakie efekty?

Silnie skoncentrowane składniki naprawiające strukturę włosów Olaplex przynoszą szybkie efekty. Każdy włos jest zbudowanych z łańcuchów keratynowych. Rewolucyjne działanie polega na łączeniu wiązań (mostków) dwusiarczkowych, które to właśnie ulegają zniszczeniu podczas farbowania, trwałej ondulacji, czy podczas rozjaśniania włosów. Olaplex regeneruje mostki, które uległy zniszczeniu podczas zabiegów fryzjerskich lub po prostu — od promieniowania UV, suszenia suszarką, czy szarpania włosów podczas szczotkowania. Nie tylko zabiegi fryzjerskie powodują, że włosy mogą być zniszczone. Przyczyniać się do tego może słaba pielęgnacja, brak ochrony włosów przed Słońcem oraz inne czynniki zewnętrzne (nawet zbyt mocne szczotkowanie!). Rzeczy, które osłabiają włosy jest zatem co niemiara. Olaplex do użytku domowego po zabiegu oraz użyty u fryzjera do złagodzenia negatywnego wpływu zabiegów fryzjerskich ochroni strukturę naszych włosów.

Jaki Olaplex wybrać?

Marka stworzyła wiele produktów do użytku domowego. Podczas zabiegów fryzjerskich Olaplex stosowany jest nieco inaczej. Zwykle w salonie składa się to z kilku etapów, które łączone są z wykonywanym zabiegiem. Olaplex jest podawany w taki sposób, by mniejszych negatywne efekty np. rozjaśniania włosów. W domu jednak tez możemy stosować Olaplex w bezpieczny o dostosowany do nas i potrzeb naszych włosów sposób. Olaplex do pielęgnacji w domu, po kuracji u fryzjera poprawi kondycję włosów i ochroni je przed niszczeniem. Efektem może być także podtrzymanie efektu koloryzacji czy trwałej.  To właśnie Olaplex No. 3 jest przeznaczony do stosowania w domu, a jego zadaniem jest regeneracja mostków dwusiarczkowych w strukturze włosa. Olaplex no.5, również przeznaczony do użytku domowego to idealna odzywka z opatentowanymi skalnikami, która odbudowuje włosy zarówno po zabiegach chemicznych, jak i włosy niefarbowane, a zniszczone np. stylizacjami, czy promieniowaniem słonecznym. Polecamy przyjrzeć się produktom Olaplex, by wybrać dla siebie idealną ochronę włosów!

Materiał partnera