Najmniejszy i najszybszy – autoklaw Steamjet. 100% sterylności i bezpieczeństwa!

1
11760
Autoklaw ten odróżnia się wyglądem od urządzeń konkurencyjnych, znacznie droższych. Posiada ekran dotykowy, finezyjny design, różne kolory obudowy, podkreślając nowoczesność całego gabinetu | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Poczucie bezpieczeństwa i sterylności to jedna z głównych cech, która zmienia nowego Klienta salonu kosmetycznego w Klienta stałego. Poza tym, oczywiście kluczowe są umiejętności osoby wykonującej zabieg, oraz jej podejście do Klienta.

Kosmetyczki używające na co dzień takich narzędzi jak pęsety, dłutka czy cążki mają obowiązek poddawać je sterylizacji po każdym użyciu.

Wg danych Światowej Organizacji Zdrowia ponad 2 mln ludzi na świecie jest zakażona Wirusem Zapalenia Wątroby. Zarazić można się bardzo prosto i szybko, niestety…

Ze względu na koszty autoklawów (które gwarantują sterylność narzędzi) część salonów decyduje się na sterylizację zlecaną zewnętrznie, np. w salonach stomatologicznych.

Czy autoklawy są rzeczywiście tak drogie? Ceny za autoklaw są bardzo różne ale skąd te rozbieżności…

Powodów może być kilka:

  • Klasa autoklawu: B, S lub N. Najwyższa klasa to B, rekomendowana przez Sanepid.
  • Certyfikat CE dający podstawę do użytkowania urządzenia na terenie Unii Europejskiej.
  • Wielkość sterylizatora. W przypadku salonów kosmetycznych sprawdzają się małe i szybkie autoklawy.
  • Oczywiście im dłuższa tym lepiej.

Nowoczesnym rozwiązaniem spełniającym wszystkie wymogi Sanepidu jest autoklaw Steamjet z firmy Enbio Technology.

  • Posiada klasę B
  • Spełnia wymogi prawne i jest zaklasyfikowany do urządzeń medycznych
  • Zajmuje bardzo mało miejsca w przeciwieństwie do innych autoklawów dostępnych na rynku
  • Cały proces sterylizacji trwa tylko 15 minut, co czyni go najszybszym urządzeniem tego typu.

Mimo zaawansowanej technologii i stylowego designu autoklaw jest obecnie najtańszym tego typu urządzeniem na rynku – kosztuje zaledwie 3650 zł netto.

Obsługa autoklawu jest intuicyjna i nie wymaga żadnego dodatkowego przeszkolenia. Wszystko czego potrzeba do uruchomienia urządzenia to standardowe gniazdko elektryczne oraz pojemnik z wodą destylowaną. Sterylizacji można poddawać narzędzia w woreczkach papierowych lub luzem, w obu przypadkach proces trwa zaledwie 15 min, i czas ten obejmuje również suszenie. Dostępne są 2 programy: 121 oraz 134 st.

Autoklaw ten odróżnia się wyglądem od urządzeń konkurencyjnych, znacznie droższych. Posiada ekran dotykowy, finezyjny design, różne kolory obudowy, podkreślając nowoczesność całego gabinetu.

Zastanawiając się wiec nad tym co wybrać: płatną sterylizacją zlecaną na zewnątrz czy własny autoklaw, odpowiedź jest raczej jasna. Zwłaszcza, że urządzenie dostępne jest w leasingu za około 127 zł/mc.

Więcej informacji:

http://enbiogroup.pl/steamjet/


Materiał partnera zewnętrznego