Naturalność czy perfekcyjny wygląd – jak działają mężczyźni

0
1587
młody mężczyzna szare kolory
Nic tak nie przyciąga uwagi kobiety jak odpowiedni zapach | fot.: materiał partnera

Każdego dnia masz z nimi styczność. Spotykasz ich w pracy, na spacerze bądź w sklepie. W codziennym zabieganiu Twój umysł może nawet nie rejestrować ich obecności. Jeden z nich wygląda jakby dopiero co skończył sesję zdjęciową, a wszystko w nim aż lśni z wypielęgnowania. Drugi stawia na naturalność. Nie jest zaniedbany, ale daleko mu do perfekcji osiągniętej przez stronę przeciwną. Mowa tu o dwóch, skrajnych typach mężczyzn. Jak działają i jakie są ich codzienne nawyki związane z dbaniem o swój wygląd zewnętrzny? Jeżeli wciąż szukasz swojego księcia z bajki, a jego aparycja ma dla Ciebie duże znaczenie – przeanalizuj aspekty, o które bardziej lub mniej troszczą się panowie przed wyjściem z domu każdego dnia i zdecyduj, który z typów jest bliższy Twojemu sercu.

Zapach

Nic tak nie przyciąga uwagi kobiety jak odpowiedni zapach. Chętny na podbój damskiego serca mężczyzna stosuje różne techniki, aby ciągnąca się za nim woń wpasowała się w gusta jego wybranki. Panowie stawiający na naturalność najczęściej oddadzą się w ręce magii ulubionego antyperspirantu połączonego z odpowiednim żelem pod prysznic. Perfekcjoniści jako podstawę uznawać będą indywidualnie dopasowane perfumy męskie. Poszukując partnera zastanów się, co wywoła na Tobie większe wrażenie.

Włosy

Z atrakcyjnie prezentującą się fryzurą bywa różnie. Układanie włosów po przebudzeniu przez niektórych mężczyzn polegać będzie wyłącznie na przeczesaniu ich grzebieniem. Inni z kolei spędzą długie godziny na testowaniu przeróżnych kosmetyków takich jak żele czy pomady oraz na szukaniu coraz to nowszych sposobów suszenia swojej czupryny. Zarówno jeden, jak i drugi efekt może prezentować się intrygująco, dlatego rozglądając się za drugą połówką przemyśl, czy wolisz niesfornie rozwiane kosmyki, czy idealnie ułożoną fryzurę.

Broda

Nie wszyscy mężczyźni przepadają za długim zarostem. Amatorzy gładkiej skóry dopilnują, aby na ich buzi nie pojawiał się żaden irytujący włos, natomiast fani zarówno krótszych, jak i dłuższych bród mogą traktować je różnie. Sprawdź, czy pociągają Cię nieokiełznane zarosty żyjące własnym życiem? A może wolałabyś, aby Twój partner stawiał na jego perfekcyjne przystrzyżenie i regularnie odwiedzał barbera?

Ubiór

Perfekcyjnie wyprasowane, dopasowane kolorystycznie modne stroje to podstawa wyróżniająca perfekcjonistów. Nie każdy mężczyzna będzie postrzegał proces ubierania się jako jeden z najważniejszych elementów swojej porannej rutyny. Niektórzy skupią się na tym, aby zakładane koszulki lub spodnie były po prostu wyprane, pachnące i świeże. Przyjrzyj się obu typom i zdecyduj, czy podążanie za trendami u potencjalnego partnera ma dla Ciebie znaczenie.

Rozważenie istotności wyszczególnionych czynników przed wejściem w relację ze świeżo poznanym mężczyzną pozwoli Ci uniknąć prób zmieniania go w kogoś, kim nie jest. Zrób to zwłaszcza, jeżeli wygląd zewnętrzny drugiej połówki jest dla Ciebie ważny. Nie czekaj i odpowiedz na pytanie – naturalność czy perfekcyjny wygląd?

Materiał partnera zewnętrznego