W służbie urody – nowa książka dr Elżbiety Radzikowskiej

1
1956
Jeszcze kilkanaście lat temu chirurgia plastyczna była tematem tabu | fot.: Fotolia

„To nie będzie poradnik o chirurgii plastycznej, ani zwykły przewodnik po zabiegach. To książka dla ludzi, którzy starają się być świadomi własnej wartości, lub chcą się tego nauczyć. Zastanowić, czy coś poprawić w swoim życiu i czy ogóle warto coś zmienić, bo może wszystko jest w porządku.”

Jeszcze kilkanaście lat temu chirurgia plastyczna była tematem tabu. Dziś coraz częściej słyszymy o ludziach, którzy zdecydowali się na operację plastyczną. Każdy dąży do doskonałości – sęk w tym, żeby w tym dążeniu się nie zagubić…

Dr Radzikowska w swojej książce przestrzega przed bezrefleksyjnym podejściem do medycyny estetycznej. Zdradza, jakie są jej osobiste kryteria podjęcia się zoperowania pacjenta i przytacza szereg historii z życia wziętych, między innymi opinie gwiazd i osób znanych, które otwarcie i szczerze opowiadają o swoich operacjach plastycznych i przyczynach, dla których zdecydowali się na zabieg.

W służbie urody; dr Elżbieta Radzikowska
W służbie urody; dr Elżbieta Radzikowska

O autorce:

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska  – Dyrektor Medyczny w Klinice Chirurgii Plastycznej La Perla, doktor nauk medycznych z wyróżnieniem pracy doktorskiej, specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Prelegentka wielu międzynarodowych konferencji, autorka artykułów i doniesień zjazdowych, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Posiada także wieloletnie doświadczenie i liczne certyfikaty, dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej.


Materiał partnera zewnętrznego