Topper – włosy o wymarzonej gęstości

0
658
topper włosy
W przypadku topperów ważne jest też, by dopasować je odpowiednio do koloru włosów, ich faktury i długości | fot.: materiał partnera

Topper – włosy o wymarzonej gęstości

Gęste naturalne piękne włosy to istotny element urody zapewniający także dobre samopoczucie. Jeśli jednak włosy na czubku głowy pozostawiają według nas wiele do życzenia – topper do zagęszczania włosów będzie dobrym rozwiązaniem.

Nie każdy może się pochwalić burzą naturalnych włosów. Do ich przerzedzenia mogą się przyczynić czynniki genetyczne albo też zmiany hormonalne. Te ostatnie skutkują tym, że pojawia się łysienie plackowate czy łysienie androgenowe. Warto zawsze zdiagnozować dzięki badaniom przyczynę tego, dlaczego naturalne włosy są w złej kondycji lub czemu wypadają. Dobrze też, jeśli problem rzadkich włosów sprawia, iż czujemy się źle, zainwestować w doczepiane włosy. Toppery to jedno z estetyczniejszych, wygodniejszych i bardziej praktycznych rozwiązań. Warto więc przyjrzeć się mu lepiej. 

Topper – na czym polega zagęszczenie naturalnych włosów

Topper – jak sama nazwa wskazuje (ang. top – góra) jest umieszczany na czubku głowy. Topper wysokiej jakości wykonany jest z naturalnych włosów. W związku z czym nie wygląda on sztucznie – w przeciwieństwie do tego, jak często się prezentują peruki syntetyczne. Jest też od nich bardziej komfortowy w codziennym całodniowym użyciu. Toppery z włosów naturalnych z tak zwaną mikroskórą trudno odróżnić od własnych włosów. Dużą zaletą topperów jest też to, że można je samodzielnie zakładać. Specjalne klipsy (metoda clip in) pozwalają na bezproblemowe założenie tupetu damskiego. Szybkie założenie toppera za pomocą spinek clip in można uznać za kolejną zaletę takiego rozwiązania. Tupet naturalny, wykonany z prawdziwych włosów, jest też łatwy w utrzymaniu w czystości – dlatego też jest dobrą wieloletnią inwestycją. 

Topper z włosów naturalnych – dla kogo

Jak już wcześniej wspomniano, tupet damski lub też tupet męski jest przeznaczony dla ludzi, którzy z różnych względów mają przerzedzone włosy. Na toppery decydują się też osoby, które po prostu mają ochotę dodatkowo zagęścić swoją fryzurę. W przypadku gdy włosy zostały utracone, zaleca się, by używać nakładki na włosy, gdy powierzchnia utraconych włosów nie jest większa niż czterdzieści procent. Toppery sprawdzą się, gdy włosy są przerzedzone lub wypadają od czubka głowy lub też gdy z wiekiem coraz wyraźniejszy staje się przedziałek na głowie. Wtedy włosy naturalne w formie toppera są dobrym pomysłem.

Topper, czyli tupet damski – szeroki wybór

Toppery, czyli nakładki na włosy lub tupety damskie to wiele rodzajów. W związku z czym można łatwo je dobrać do wielkości miejsca z przerzedzonymi włosami czy nawet do kształtu głowy. W przypadku topperów ważne jest też, by dopasować je odpowiednio do koloru włosów, ich faktury i długości. Perfekcyjny wybór pod każdym względem jest możliwy dzięki temu, że toppery występują w wielu kolorach (są też toppery z włosów niefarbowanych) i długościach. Dzięki nim pewność siebie odzyskają kobiety o włosach prostych, kręconych czy falujących. Toppery to także różne ceny, w związku z tym są dostępne dla kobiet będących w różnych sytuacjach finansowych. Droższe są tupety wykonane z naturalnych włosów, jednak te tańsze tupety syntetyczne zrobione z wysokiej jakości materiałów, również pozwalają kobietom poczuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Topper włosy to sprawdzona i polecana opcja dla wszystkich, którzy nie czują się dobrze z tym, że ich włosy nie są dostatecznie gęste. Naturalny wygląd topperów, łatwość zakładania dodatkowo sprawiają, że mają one wiele zwolenniczek. Warto przejrzeć ich szeroką ofertę i skorzystać z niej w profesjonalnym sklepie internetowym.

Materiał partnera